3D tlač

Posledná zmena: 4.5.2017 13:50

sledujte fórum na facebooku

Späť na zoznam všetkých tém

Príspevky k téme
Pridať nový príspevok   27
Mikoo z BJ

Mikoo z BJ

Ak niekto ma nejake info o moznostiach 3D tlace a ich cenach prosim napiste... /Dakujem/

13.4.2009 20:58

zmrbll

zmrbll

na SjF STU, myslim ze na 4. poschodi sa tomu venuju.

tlacia do rozmeru cca 20*20*30 cm, cenu ti vypocitaju podla modelu. neviem uz presne kolko to vychadza, ale odvija sa to od kubatury modelu a strojovych hodin.
a zavazi aj to, ci si student alebo nie

okrem toho aj viacero grafickych a reklamnych studii v BA ma 3d printery, treba popozerat stranky, prip. napisat im, co za to chcu.

14.4.2009 22:10

RhinoBA

RhinoBA

Ak mas zaujem o 3D tlac, napis na 3dworx@3dworx.sk aj ked na ich stranke o tom neni ani zmienka, robia 3D tlac a maju celkom priatelske ceny...

16.4.2009 15:31

thigle_hosť

thigle_hosť

tak ja mam ine skusenosti. poznam 3 firmy co to robia v Bratislave:

Najdrahsiu ani nepisem, asi ju vsetci poznate.

druha najdrahsia je prave uvedene 3dWorx. preco je druha najdrahsia ? lebo nemaju ziadnu tlaciaren, ale davaju si tlacit u niekoho kto ma 3Dtlaciaren. taktiez nemaju ziadne softwarove know-how. to sa vsetko doraza v cene. taktiez im to trva viac nez druhym dvom firmam.

mne ako najlacnejsia vysla firma Hmat sro, ti su na www.hmat.sk. robia non-stop, aj vikendy, totalne promptne (minuly mesiac nedelu vecer som poslal data, v pondelok o jednej som mal stretnutie s klientom. model (urbanisticky) bol farebny, mal 76*24cm*9cm, interaktivny - budovy boli odnimatelne, a dalo sa s nimi hybat po parteri - (poziadavka klienta) napustili ich niecim velmi pevnym. 15 hodin po poslani dat, pondelok o 11.30, som mal model hotovy. hodinu a pol pred stretnutim. mi zachranili zivot.

a cena ? o tretinu nizsie ako ponukla konkurencia.
takze asi tolko. nechcm ich moc prechvalovat, zatial som ale tlacil s nimi 7 krat, a nemam sa na co stazovat. su velmi vstriecni, a tiez davaju studentske zlavy, casto pomuozu a poradia s datami alebo ich aj opravia bez poplatku ak nejde o naozaj velky projekt. niekedy maju cenu dokonca len tretinovu (!) z ceny najdrahsieho poskytovatel ktoreho meno som neuviedol.

velmi by ma zaujimalo, vie este niekto o dalsich poskytovateloch 3d tlace ? hlavne v bratislave ? nieco este lepsie ako ten www.hmat.sk ?

podelte sa prosim aj o skusenosti s inymi firmami co to robia.

tiez by ma zaujimalo ci tlacil niekto niekedy na plastovych technologiach (napr. Objet), a ake ma s tym skusenosti. som to neskusal lebo to je o dost drahsie, ale zas ma to ine materialove vlastnosti.

19.2.2010 13:36

Marek Barcel

Marek Barcel

tyto sa tomu venujú www.3d.forbis.sk plnofarebná tlač, rozlišenie 600x540 dpi, ceny ok....

14.6.2011 19:51

Stano

Stano

tu to tiez zvladaju, maju to v sluzbach http://www.polepy.sk/3d-napisy

19.4.2012 16:17

csaba

csaba

Caute,
vlani, ked som robil svoju diplomovku, nasiel som 3-4 firmy na 3d tlac. Najlepsiu skusenost mam s HMAT: dobra cena, non-stop, profesionalna komunikacia.

26.4.2012 8:40

Forman

Forman

zdravim potreboval by som za simbolicku cenu vytlacit 3d model mesta, som student na UTB, v zline, tak ak by ste niekto o niecom dobrom a vyhodnom vedeli, napiste mi na michal@forman.sk

Dakujem

21.9.2012 17:03

Igor

Igor

Caute, vrelo odporucam firmu Lacna 3D Tlac v Bratislave https://www.facebook.com/Lacna3Dtlac tlacil som u nich zatial len nejake drobnosti ale ceny su jednoznacne najlepsie v Ba a okoli...

24.2.2013 0:16

Matko Kubko

Matko Kubko

Skusali ste niekto Tvaroch, tvaroch.sk ? vyzera to vpohode, maju na vyber vela materialov a celkom dobre ceny

19.3.2013 15:52

viktoria deborova

viktoria deborova

ja poznám http://www.hvprint.sk/tlac myslím, že oni by to vedeli spraviť

10.4.2013 16:38

Peter Covnik

Peter Covnik

caute mne spravili dobru cenu tyto www.3Dtlaciaren.eu mate na nich niekto referenciu?

21.8.2013 12:18

Martina Oravcová

Martina Oravcová

ja mam velmi pozitivnu skusenost s www.skyform.eu (plnofarebna kompozitna detailna tlac) aj co sa tyka poradenstva a pristupu, poradili mi s finalizaciou a moje veci mi bez problemov odovzdali aj cez vikend. alebo aj www.tvaroch.sk (plastova tlac) je super.

16.1.2014 22:07

George123

George123

Dobrý deň,
spotrebný materiál do 3D tlačiarní ponúka aj e-shop PATRO. Viac informácií sa môžete dozvedieť na:
http://www.patro.cz/kategorie/spotrebni-materia...

1.4.2014 15:11

Martin Pietka

Martin Pietka

Dobry den,
dobru kvalitu a ceny ponuka aj www.3Dspol.sk
Cena sa pohybuje od 0,6€ za 1cm3.
Na stranke je formular, cez ktory sa da vyziadat presna cenova ponuka pre konkretny model.

17.7.2014 14:20

Marko9

Marko9

Výborný spôsob, ako zistiť kvalitu tlačiarne je aj nechať si poslať z eshopu vytlačený predmet. Všimol som si, že na niektorých stránkach je to už tak robené. Ja teraz čakám, kým mi domov príde môj vlastný model, som naozaj zvedavý.

11.5.2015 18:38

Sonička821

Sonička821

To sa dá? Vôbec som o tom nevedela. Vedeli by ste mi poslať link na stránku, odkiaľ ste 3D model objednávali? Budem Vám vďačná.

14.5.2015 10:05

Marko9

Marko9

Samozrejme, ja som objednával z tejto stránky: http://www.felixprinters.sk/popis-3d-tiskarny/ Je tam popis tlačiarní, dokonca som na stránke našiel aj videá z procesu tlačenia.

14.5.2015 17:44

Adam.42

Adam.42

Tie videá sú fascinujúce, skvele sa na to pozerá :)

15.5.2015 20:29

Kiko852

Kiko852

Wow, skvelé videá. Skvele vyzerajú tie tlačiarne, ktovie, za koľko vytlačia taký produkt...

23.5.2015 23:49

Sonička821

Sonička821

Ďakujem za odkaz, až teraz som si ho všimla :)

24.5.2015 23:48

Marko9

Marko9

Nie je za čo, hlavne nech pomôže.

25.5.2015 0:29

Mato01 Zilina

Mato01 Zilina

3D tlačou sa takisto zaoberá aj spoločnosť CEIT, ktorá sídli v žiline (http://www.ceitengineering.eu/index.php/sk/sluz...). Majú najširšiu ponuku technológií na SK.

Odporúčam. Jednanie vysoko profesionálne a dodacia doba vždy podľa toho ako som potreboval, ale približne 1-2 dni. Ja som tlačil z hliníka a dodali mi to do 2 dní odkedy som im poslal modely.

5.11.2015 13:26

3D-tlac.org

3D-tlac.org

Dobrý večer ponúkam 3d tlač na na strojoch značky Zortrax Možnosť voľby tlače zo širokej palety farieb a taktiež kvality materiálu. www.3d-tlac.net web čoskoro plne funkčný

23.2.2016 22:49

Jana

Jana

Ahojte, ak by mal niekto zaujem tak mam na predaj 3D World PLA 2.9m 1kg transparentnu tlacovu strunu. Pouzitych je z nej asi 50 g. Kontakt: jpetrova119@gmail.com

7.1.2017 17:48

3Dimenzia

3Dimenzia

Zdravim,

vyskusajte nase sluzby 3D tlace.

Quadron 1001. velka tlacova plocha (1 m3)

Vyroba prototypov, 3D tlac, 3D modelovanie.
http://www.virtualnarealita.com/3d-modely-3d-tlac/

4.5.2017 13:50

Dom S3NS

Dom pre jednu rodinu sa nachádza vo Wroclawe, v jeho okolí sa nachádzajú najmä rodinné domy s rovnou strechou zo šesťdesiatych rokov. Navrhnutý dom má tri poschodia, vrátane podpivničenia a garáže. Obývacia izba je orientovaná na západ a má úctyhodnú výšku 4 metre. Je spojená s kuchyňou a... Čítaj ďalej

• 215
Kuchynské štúdio

Vytvoriť nový koncept kuchynského štúdia založený na provokácii pocitov a zážitkov zákazníkov. Prezentovať výrobky spolu s kontextom vytvoreným v priestoroch showroomu. A pritom sa nestratiť v záplave vecí ako na výstave; to bolo zadaním tohto projektu. Rozlíšenie produktov bolo dôležitým... Čítaj ďalej

• 191
  • 1
Mercado fast food

Cieľom projektu bolo vytvoriť vysokokvalitný dizajn, ktorý bude zároveň nenútený a pohodlný. Výsledný návrh je založený na koncepte pokračovania ulice v interiéri. V tejto reštaurácii funguje zákaznícka zóna ako mnohovrstvové lákadlo pre chodcov. Poďte na jedlo! Prvky ako tabuľa s receptami... Čítaj ďalej

• 205
Denné svetlo v interiéri vďaka svetlovodom

Užívatelia hodnotia denné svetlo ako najväčší benefit domu pre zdravé bývanie. Zároveň je zásadnou požiadavkou pri kúpe nehnuteľnosti. VELUX pomáha privádzať denné svetlo aj na miesta, kde to doposiaľ nebolo možné. Najnovším prírastkom v produktovom portfóliu je svetlovod Novej Generácie... Čítaj ďalej

• 326

Ďalšie bleskovky