prijímacie pohovory

Posledná zmena: 25.5.2017 20:44

sledujte fórum na facebooku

Späť na zoznam všetkých tém

Príspevky k téme
Pridať nový príspevok   565
admin

admin

Potrebujete radu? Alebo sa chcete podeliť o to ako ste uspeli, prípadne neuspeli a prečo?

23.6.2005 1:39

jankla

jankla

Ahoj! Ja som z tých, čo potrebujú poradiť. Mám 16 rokov a mojim snom a aj cieľom je stať sa architektkou. Chcem vyštudovať architektúru, ale najprv sa tam samozrejme musím dostať. Preto potrebujem vedieť, aké materiály by som si mala naštudovať, čo by som mala vedieť, aké knihy mi odporúčate ...atď atď. Prosím, odpíšte mi...najlepšie na e-mail:jankla@zoznam.sk.

DAKUJEM :-)

14.8.2005 15:01

mayuska

mayuska

Ahoj. No ja sa na prijamcky prave chystam, ale chcem skusit aj Prahu, a nikto mi nevie povedat, co by tam asi tak malo byt. O Brne mam uz vsetko zistene, aj o Blave, len mi chyba ta Praha. Mozno vies, a mozno to mas kde zistit.... Prosiiiim :) mozte sa mi ozvat aj na mail maja@hvhnet.sk

23.11.2005 6:29

ebenito

ebenito

Ciao,
aj ja patrim k tym, ktorych snom je stat sa architektom. Teraz sa pripravujem na prijimacky na architekturu na STU a VSVU v Ba a na CVUT v Prahe... len neviem (z poziadaviek) ako podrobne sa mam venovat napr. deskriptivnej geometii, dejnam umenia... na gymply take nieco nemame. A tak neviem na co sa mam konkretne zamerat... Na strankach fakult nie su ani nejake ukazkove testy (napr. na strankach Stavebnej f. v Brne take cosi maju...). Pripadne nejaku literaturu odporucit...

Prosim, odpiste.... moj mail je ebenito@pobox.sk
dakujem

23.11.2005 22:41

webios

webios

Treba ísť do Popradu v lete aj v zime. Koná sa tom na SOU stavebnom na Okružnej 2 v Poprade. Tam je kreslenie a nielen prijímačková deskriptíva, učia to ľudia z FA STU, takže je to z prvej ruky. No tak si tam zavolajte a prihláste sa. Konajú sa koncom augusta a začiatkom januára. Potom bývajú kurzy aj od sept do decembra v Bratislave na fakulte. A prijímačky do Prahy? Všetko je na www.cvut.cz. Tak hodne zdaru.

13.1.2006 23:58

ebenito

ebenito

dik... i ked uz boli, ale mozno sa to zide na buduci rok :)

6.2.2006 15:30

alo

alo

no rozhodne neuvazuj o FA STU v Ba. chod radsej do prahy alebo dost dobra supa je TU vo Viedni. tam sa urcite neseknes, ked ta bude ucit zaha hadid alebo greg lynn. pochybujem, ze kym skoncis strednu,tak dosiahne architektura v Ba aspon nejaku slusnu uroven. bez prec.

14.3.2006 11:13

Luky

Luky

Ahoj

Potreboval by som poradit ak niekto vie kde najdem poziadavky na studium arch v BA, maturitne predmety, a podr. ktore by mohol uchadzac potrebovat.
Staci napisat link

Dakujem

22.3.2006 0:41

le_ptit_lapin

le_ptit_lapin

no ak myslis obsah prijimaciek tak si daj www.fa.stuba.sk a vlavo je nieco ako "prijimanie na studium" tam to vsetko najdes, ak budes mat dotaz v pohode napis le_ptit_lapin7@hotmail.com rada poradim, ja zas hladam niekoho, kto by ma informoval o FA CVUT...najde sa niekto?dakujem

22.3.2006 14:02

sofi

sofi

zarazil ma názor od "alo".
ja som vyštudovala na FA STU v BA a nemyslím si, že je to horšia škola ako Viedenská alebo iná európska (z vlastnej skúsenosti)
Samozrejme, nie je to AA ale ja si vážim práve tých pedagógov, ktorí sa nám venovali a viedli nás, aj keď to nebola práve Zaha Hadid.
Nemôže ňou byť každý, však:-)?
Takže školu odporúčam, dá sa na nej predsa niečo naučiť, aj keď si to mnohí nevedia uvedomiť.

28.3.2006 20:04

webios

webios

Do pekla! Toto nemam rad... Nemam rad ked niekto ohovara moju skolu! Architektura je individualne studium a ak je clovek blby, tak mu ani Zaha Hadid nepomoze.. Ja mam napriklad velmi dobre vztahy s naozaj kvalitnymi pedagogmi-architektmi a nemozem sa stazovat. K Viedni: je to mozno dobra skola, ale rocne vyjde na 100 tisic, je tam strasne vela studentov, iny system a jedina ozajstna vyhoda je asi ta, ze je to "na zapade". Praha ma dobre meno, ale ako som uz povedal, je to individualne.

29.3.2006 11:51

sapfo

sapfo

chcel si nejake info o FA CVUT... bola som teraz vo februari na primackach, rada odpoviem na otazky, napis link alebo na sapfo@post.sk

8.4.2006 18:17

misko

misko

k viedni, myslel som, ze lynn uci na inej ako TU.. a rocne to je viac ako 100 tisic a neviem ci jedina vyhoda je, ze je viac na zapad, asi by bolo dobre porovnat si prace studentov z ba a z viedne...

9.4.2006 23:59

pigot

pigot

Nech si vraví kto chce-čo chce, úroveň FASTUba je vcelku dobrá(aj ked som nemal možnosť porovnávať) Až na to sito na začiatku... Ale myslím, že sa to dá prežiť. A ja som živý príklad: neberiem študium až tak seriozne, ako by som mal a predsa ma ešte nevyliali... Ak niekto niečo bude potrebovať, tak kludne na pigot@orangemail.sk

10.4.2006 16:35

mkristof

mkristof

studujem architekturu na FA VUT v brne...som v 1.rocniku, robil som skusky na STU, CVUT, VUT a vsade ma vzali a mam este nejake spomienky, tak ked tak...,,bude najlepsie ked mi napisete na moj mail......xakristof@stud.fa.vutbr.cz, alebo pozrite na www.michalkristof.site.cź.....v prvom rade Vam vsak rdaim poriadne sa rozhodnite ci archtekturu skutocne studovat chcete....je to fakt narocne, hlavne casovo, psychicky, samozrejme ze sa to da flakat, ale ja nie som jeden z tych....velmi rda vam vsetkym odpoviem na otazky vsetecho druhu...

michal krištof

14.4.2006 11:30

girafe

girafe

caute, keby som chcel ist studovat architekturu v buducnosti, aku strednu skolu potrebujem??? musi to byt len gymnazium ????

15.4.2006 22:34

tomankubik

tomankubik

takze par slov odo mna, ja som stravil 6 rokov na Svf-architektura na STU v BA, potom prijimacky na FA STUBA a VSVU v BA. momentlane studujem VSVU. zaha tu sice nebola ale greg lynn hej, a zopar dalsich...podla mojho nazoru nie je dolezita skola ktoru si vystudoval, studujes, ale hlavne pristup k nej, pretoze flakat sa da aj AA ale makat mozes aj na FA, cize pokial mate chut studovat architekturu nech sa paci, len pokial to beriete vazne, tak si premyslite ci chcete to toho ist naozaj, pretoze je to narocnostou dost vysoko postavena skola (kazda architektura) a aj to to je len slaby odvar toho co vas caka v praxi...tkaze vle zdaru...pre pripadnych zaujemcov o kontakt tak kubik@architecture.sk alebo icq # 282464301

25.4.2006 14:38

caja_hosť

caja_hosť

ahoj
tak ja som prvacka na FA STU-cke, mam za sebou gympel. ale moje skusenosti su zatial take ze, v prvom semestri mali plus ludia z techniky, stavpari, proste tak kde sa rysuje. ale potom to uz vychytas, ale co ti radik kukaj na stavby, behaj po nich, a pytaj sa, a tiez kresli dost a vsetko, zozen si klihy o STAFAŽACH a najdi si svoj stýl, cum co casakov a tak ale nezabudni ked budes tu tak makaj a architekli nespia viac ako4 hod. denne, Good Luck

24.5.2006 14:27

fgh

fgh

FA STU Bratislava- moc zadaní, zápočtov a aj skúšok. A máš zakázané trojky, lebo ak nebudeš mať celkový priemer do dva, z vlastných prác a aj zo skúšok a zápočtov ( 74 známok ), môžu ťa po troch štátniciach a bakálarskom projekte s titulom Bc. po 4 rokoch poslať do...a zamakáš si a nič z toho. Na inžinierske štúdium postúpi tak 85 študentov, ale do prváku ich naberúúú. A na Bc. ti povedia, že je to ako maturita:), ale ty máš už vysokú za sebou. Je to fakt len pre silných ľudí, tak si rozmysli, či chceš 6 rokov sedieť na riti a pozerať do kompu. Ale študenti architektúry sú fajn.

24.5.2006 18:29

rr

rr

vazne uvazujem o studiu architektury ale som dost vystraseny z toho ako kazdy hovori o tom ako nocnej more... chcem sa preto spytat o co tam vlastne ide a co je take nezvladnutelne. a tiez by som rad vedel aku literaturu si mam nastudovat aby som nemal problem s testami. dakujem. moj mail je dofrasa@post.sk

1.6.2006 10:52

Romanka190

Romanka190

Prosím vás potrebujem zistiť či je dobré ísť z obchodnej akadémie na FA STU v BA. A z čoho sa robia príjmačky na tú školu a aký priemer známok musím mať na strednej prosím píšte mi kto o tom niečo vie díky Romanka190@azet.sk

1.6.2006 11:34

ferino

ferino

prave som skoncil FA STU, a moje znechutenie z tejto institucie nema hranic. je tam banda ignorantskych obmedzenych alkoholikov, ktory vas nic nenaucia, ide im len o ich vlastnu prestiz alebo aspon o nejake uplatnenie v odbore, ked v praxi to nevedeli. nezaujimaju sa o studenta, jeho napady, nepodporia ho, lebo sami nevedia toho vela. SKODA!

11.6.2006 12:55

sisa

sisa

Romanka, takze ci je dobre ist...nie je to najvhodnejsie, ale ja som z obchodnej akademie, takze sa to da..ak ta prijmu, tak si zabezpeci na nasledujuce 4 roky pevne nervy a trpezlivost, lebo sa budes musiet ucit vsetko nove, akurat, co ti pomoze je strojopis. Ak si normaly smrtelnik, tak ani toho volneho casu ti moc neostane.

Ak ta to naozaj bavi a chces to robit, tak tam chod, inak neodporucam..

12.6.2006 12:49

Romanka190

Romanka190

ahoj Siska dakujem za odpoved ak chceš ozvi sa na Romanka190@azet.sk . No ja som z OA, milujem kreslenie a strojopis mi naozaj ide. Prečo myslíš že potrebujem pevné nervy? je to naozaj také náročné? prosím ťa napíš mi fakt potrebujem info aby som to neskôr neoľutovala že som tam išla. Viešo som z BB a je to aj dosť ďaleko ale ja tam veľmi chcem ísť - strašne veľmi už od siedmej triedy a zíde sa mi tam aj kreslenie? asi áno, však? prosím napíš mi dakujem veľmi pekne. Romanka190@azet.sk

15.6.2006 19:31

Mary

Mary

Romanka, ak to naozaj chceš, tak do toho...ale fakt je to hlavne o pevných nervoch a ak nemáš blízkeho architekta, tak mi ti môžme darmo písať ako to funguje, prídeš na to až na vlastnej koži. Som po prváku, a v prvom semestri som nemala ďaleko od toho aby som sa zbalila a odišla, ale teraz som celkom rada, že som vydržala.Je to možno viac štúdium o pevných nervoch ako o talente.Ak vieš kresliť a baví ťa to ,je to hlavne v prváku veľké plus, ktoré ti uľahčí a spríjemní štúdium.

21.6.2006 10:13

zuzu

zuzu

Romanka, ak si naozaj tak dlho presvedčená, že chceš študovať práve architektúru, som presvedčená, že by si to mala aspoň skúsiť a sama sa presvedšiť, či sa to dá zvládnuť alebo nie... Ja sama mám v krúžku kamarátku, ktorá je tiež z OA a vydržala zatiaľ dosť veľké sitá... Ak máš pevné odhodlanie a priebojnosť, nemáš sa čoho báť, lebo všetko sa dá naučiť...Nemysli si že ani my z gympla sme to nemali ťažké. Ale všetko sa dá keď sa chce. Viem, že mnoho ľudí sem šlo najmä pre záľubu v kreslení a mnohí majú skutočne veľký talent, ale ani ten tu nie je všetko. Kreslenie sa ti zíde najmä v prvom ročníku, ale potom sa skôr spoliehaj na
kompík, vrele odporúčam zadovážiť si hneď na začiatku štúdia digitálny fotoaparát - skvelá to vec, notebook ti tiež mnohé uľahčí, ale na to prídeš časom aj sama... Priprav si aj hodne miesta na oxeroxované učebné pomôcky, ktoré sa ti už po prvých rokoch štúdia hojne nahromadia:) Výhodné je ak máš medzi známymi nielen architekta, ale aj majiteľa kopírovacích služieb.
ako som už spomínala, dôležitá je priebojnosť a hlavne nenechať sa odradiť a znechutiť hneď po prvom neúspechu :) Hodnotenie je tu totiž nie ako na iných školách, dosť subjektívne a záleží na vyučujúcom a jeho štýle...To sa týka hlavne ateliérovej tvorby - to je nosný predmet celého tvojho budúceho štúdia na FA. Tam za dosť krátky čas musíś navrhnúť trebárs rodinný dom, kostol, most, a pod. konzultovať to so svojim vedúcim a vypracovať projekt - štúdiu, neraz máš toho aj vyše desať veľkých plachiet + kvalitne spravený model a potom toto všetko si musíš obhájiť na obhajobách pred komisiou zloženou z niekoľkých pánov architektov, ktorí vás viedli po celý semester..Toho dňa sa obáva azda každý študent, ale z vlastnej skúsenosti viem, že ak má tvoj nápad myšlienku a vieš ju oduševnene okecať, aj úplný gýč sa môže zrazu zmeniť na ospevované dielo:)
Najhorší je asi prvý ročník, ten treba pretrpieť, a potom to už začneš brať všetko s rezervou a všetko ti pôjde ľahšie:)
Treba len skúsiť, každý sme mali s niečím problém, jeden s matikou, ďalší so statikou, niekto nenávidel dejiny...zatiaľ mám však okolo seba ľudí, ktorí to nevzdali a sú tu.
Ak sa už teraz začneš pripravovať (leto je ideálne)), poctivo kresliť, príjimací pohovor určite zvládneš. Smelo do toho!

6.7.2006 16:40

stewe

stewe

Aky je rozdiel so studium na FA STU a SvF STU?

10.7.2006 10:24

stewe

stewe

Aky je rozdiel so studium na FA STU a SvF STU? A ma niekto skusenostňi so studiuom architektury vo Viedni?
stesup@gmail.com

10.7.2006 10:25

Romanka190

Romanka190

Dakujem vám obom za odpovede... no asi sa budem musieť začať pripravovať.. len ako. Je dobré podla vás teraz začať chodiť na Základnú umeleckú školu, na výtvarnú? nieje to neskoro?? dakujem

27.7.2006 19:52

Buba

Buba

Takze mala rada ohladne pripravy na talentovky: Myslim, ze idealne je prihlasit sa na kurzy kreslenia organizovane priamo Fakultou architektury, najlepsie sa tak da zoznamit s prostredim a poziadavkami. Ostatne info najdes na adrese : www.fa.stuba.sk.

Kurzy kreslenia

Fakulta architektúry STU v Bratislave, Katedra výtvarných umení poriada
Kurz kreslenia pre záujemcov o štúdium na školách technicko-inžinierskeho a výtvarného zamerania.
Kurz reflektuje aktuálny program výtvarných disciplín na školách technicko-inžinierskeho a výtvarného zamerania. Kurz vedú výtvarníci, pedagógovia KVD pre lepšie zvládnutie výtvarného programu formou kresliarskeho štúdia. Študenti spoznávajú zákonitosti výtvarnej kompozície v rámci vzťahu reálnej predlohy a jej tvorivého prepisu, s dôrazom na kompozíciu, perspektívu, proporcie, formy a grafické prevedenie. Je zameraný na rozvíjanie vizuálneho cítenia a myslenia. Kreatívny prejav sa formuje profesionálnym zvládnutím vyjadrovacích a výrazových prostriedkov výtvarného jazyka.

Kurzy kreslenia:

23., 24., 25. august 2006
str. 12.00-15.00, št., pi. 9.00 - 15.00
16., 17. september 2006
so. od 12.00 - 18.00, ne. 9.00 - 15.00

Kurz prebieha na FA STU, Nám. Slobody 19, 2. posch.,
Slovenská technická univerzita

Prihlásenie:
Prihlásiť sa môžete mailom, osobne, alebo telefonicky
Bližšie informácie, kontakt:
Mgr. Art. Eva Ploczeková
0903 45 34 45, ploczek@fa.stuba.sk

3.8.2006 1:32

niki131

niki131

Romanka190
Moja preco si nesla na nejaku inu strednu skolu, ked vies uz od siedmej triedy na zakladnej ze tvojim buducim povolanim by mala byt prave architektura?
Ja v septembri nastupujem do maturitneho rocnika na strednej priemyselnej skole drevarskej, studujem odbor Konstrukcia a tvorba nabytku a interieru. A po niektorych tychto prispevkoch, ktore som tu precitala mi az naskocila husia koza. Fakt ti nezavidim, tu terajsiu skolu pretoze ak ta prijmu na arch. tak to bude vsetko pre teba uplne nove. Ale cez to vsetko ti vravim : Chod za svojim snom! Urcite sa ho nevzdavaj, ved na co su sny ak si ich nemame plnit? Ved stale to mozes vzdat, ked uvidis ze to nezvladas, ale skor urcite nie! Prajem ti veeeeeeeeeeela stastia :}}

10.8.2006 11:50

prof. B. Kovac

prof. B. Kovac

zuzu,
nuz mne sa to tak nezda...s tym subjektivnym hodnotenim architektury je to zlozite. To nie je matematika alebo diktat...ale hodnotenie AT ozaj nezavisi len od subjektivnho pohladu jednoho ucitela, ako ako sama pisete, su tam komisie - takze sa snazime aby bol dosiahnuty isty konsenzus viacerych. Inak to v nasej brandzi nejde. Ja som clenom velkych sutaznych komisii a pol poroty bola za vyskovu zastavbu a polka za nizku...kedze nato nemame vzorce, plati dohoda alebo vacsina. Ale na skole sa asnazime hlavne hodnotit, ci myslienka, ktoru nam student predklada, ma svoju hlavu a patu a snazime sa vylucit, ako by sme to na jeho mieste urobili my. Jedine, co vieme na tvorbe exaktne merat su dodrzanie technickych a typologickych noriem, poziadaviek na formu a rozsah zadania...viac asi nie. A s tym , ze na FA sa da aj najvacsi gyc obkecat, zasadne nesuhlasim, az v takom kulturnom suterene ucitelsky zbor nie je. Aj co sa tyka obhajoby - ten kto robil cely rok a ma z toho dobry pocit, by sa mal skor tesit, ze moze svoju pracu predstavit. Ale treba mat aj trocha sudnosti a sebakritiky, nie kazdy co sa narobi ako osol musi byt oceneny...
inak ma tesi, ze tak povzbudzujete buducu uchadzacku, ja ju povzbudim tiez, teraz sme zmenili system prijimaciek, bude len ta talentova cast, podrobnosti su uz na webw FA STU. Tak zelam uspech.

25.8.2006 0:22

prof. Kovac

prof. Kovac

chodim do Prahy na obhajoby diplomoviek, to je lakmusovy papier kvality skoly....nuz, nechcem aby to vyzeralo nesebakriticky, ale min. nie sme horsi...

25.8.2006 0:25

prof. B. Kovac

prof. B. Kovac

tento nazor mojho kolegu a spoluziaka Tomana Kubika je uplne presny. Dnes viac ako inokedy si student musi uvedomit, ze zodpovednost za vlastne vzdelania ma vo vlastnych rukach, univerzity uz neucia, tu sa studuje....preto na rozdiel od nas sa uz nevolate posluchaci ale studenti a aby ste mohli studovat, nemate 34 hodin za tyzden ako my ale len 25 a na 2 stupni len 23...ja som svojho pedagoga v atelieri interieru videl pocasemestra len 3x, pravda to co povedal malo hlavu a patu ...a mal som najlepsi projekt v rocniku...lebo som tomu uplne prepadol a to sme furu casu stravili tym, ze sme si grafiku pisma rozpisiek konstruovali sami a to na kazdy vykres ako original znova a znova...pozdravujem studakov, mame Vas radi, ale vedzte, ze sme uz dost skuseni v tom, aby sme na prvy pohlad rozpoznali, kto tam vydal svoju dusu...i telo, lebo tvorba je taka.

25.8.2006 0:33

Romanka190

Romanka190

Ahoj, no vieš, to vlastne ani nebolo moje rozhodnutie ísť na Obchodnú akadémiu. Vlastne mala som vtedy malo času na rozmyslenie kvôli istým veciam no a nakoniec za mna rozhodli rodičia... tak teraz sa to už bohužial zmeniť nedá ale dakujem za podporu dúfam že sa mi podarí sa tam dostať. Dakuejem ahoj :-)

25.8.2006 12:18

jeden z davu

jeden z davu

pan prof B.Kovac,

ak dovolite zareagujem
to co tu pisete je krasne a ako ideal jedneho cloveka moze byt ale skutocnost je zial ina este raz si dovolim vas zacitovat:
,,ten kto robil cely rok a ma z toho dobry pocit, by sa mal skor tesit, ze moze svoju pracu predstavit,,
a potom takyto nadseny student predstupy pred podla vas velmi skusenu a nestrannu komisiu a od nej sa mu dostane: ,,je to zelene, vy ste zelena, je to hnusne,, autor doc. gürtler a takychto pripadov je nespocet pridam este jeden spominany pan DOCENT povedal studentovi pekne kreslis vystup na obhajobu nakresli on tak urobil predsa ked mu povedal pan DOCENT jeho konzultant !!! na obhajobe sa ho spytali kde to mate narysovane? ... ved robyl len to co mu povedal jeho kozultant a nakreslil to ... a vysledok vyhodili ho !!! tak prosim povedzte mi aky ,,konsenzus,, (citat prof B.Kovac) prebiehal za tymi dverami? chlapec to mohol narysovat ale ked nadherne a navyse technicky spravne to nakreslil?
a neda mi a pridam este jeden opat jeden nemenovany student konzultantka mu hovorila nadimenzujte do zariadenia viac wc .. a zopakovalo sa to viackrat a ked spominany student predstupil pred komisiu tak mu povedali ,,ved tam mate wc ako pre kasarne,, a vyhodili ho !!! ... a o pripadoch kedy kozultant vlozil do navrhu nieco a prave ta vec bola kritizovana na obhajobe a pritomny konzultant nezasiahol nepriznal sa nevystupil a nepovedal ... ze dana vec pochadza od neho ... priznam sa ono skolstvo v danom smere by potrebovalo ozdravnu kuru ... a to som len jeden z davu

25.8.2006 12:42

Grunner Roman

Grunner Roman

Ohladne konzultantov by som sa rad vyjadril:
v zahranici je zvykom, ze konzultant s tebou komunikuje, dava ti navrhy a usmernuje ta, ale ci sa naozaj budes riadit podla neho, zalezi len na tebe. Ved nie on hodnoti tvoju pracu na konci ale komisia, prip. profesor. Ked niekto naddimenzuje WC a nevie si to obhajit, tak tam nebude vsetko v poriadku...
U nas na slovensku student radsej slepo posluchne, len aby nemal stresy ako snazit sa presadit si svoju ideu. Tak to potom aj vyzera ze na konci sa odovzda praca konzultanta vypracovana studentom...

25.8.2006 13:44

niki

niki

Chcela by som reagovat na vas prispevok. Vas pohlad na vec mi je velmi blizky.. Uplne suhlasim s tym ze ten kto nieco navrhne a nemusi ist len o nejaku stavbu ci apartman, by si mal stat za svojim a kazdopadne by mal vediet obhajit svoju pracu, pretoze ak nie on tak kto iny?
Som studentka zatial na strednej skole, a kazdy polrok som hodnotena niecim ako komisionalnou skuskou z predmetu navrhovanie. Tato skuska ma nazov Klauzura. Mam ich za sebou uz celkom 6 a mozem kazdemu povedat, ze obhajovat si svoje myslienky v akejkolvek vyslednej podobe nie je az taka nocna mora ako sa moze zdat. Cely polrok som vedena istym smerom mojim vyucujucim, ktory mi vsak nevnucuje svoje napady, len sa snazi priviest ma na spravnu cestu vo vyvoji mojho navrhu, ja sa toho vsak mozem a nemusim drzat.

29.8.2006 16:01

niki

niki

ten moj predchadzajuci prispevok bol reakciou na slova pana Prof. B. Kovaca :}

29.8.2006 16:05

silvia

silvia

ahoj, mam 17 a taktiez je mojim snom stat sa architektkou. nemozete mi pomoct...ako a co so skuskami, co je potrebne vediet, co sa kresli a podobne. ale ako si to tu citam, mam velky strach ze sa tam nedostanem. prosim

silva4@post.sk

8.9.2006 15:21

michaela

michaela

ahojte,študujem v 3.ročníku na gymnázium a potom som mala v pláne architekturu alebo dizajn,ale dostala som strach z toho čo tu čitam...
chcela by som sa opytať,či je ťažšie robiť skušky z gymnazia ako napr.z umeleckej? A ešte či je povinna maturita z matematiky...

12.9.2006 22:42

danuska

danuska

velmi pekne vas prosim povedal by mi niekto kontakt na tie kurzy deskriptivnej geometrie v Poprade, lebo nech hladam ako hladam nemozem to najst. A tiez by ma velmi potesilo keby mi niekto poradil presne knihy na ktore sa mam zamerat pri dejinach umenia, bola by som velmi vdacna. Prosim prosim:-)

19.9.2006 16:19

le_ptit_lapin

le_ptit_lapin

no ak myslis dejiny na FA STU, tak sa na ne mozes vykaslat, pozri na www.fa.stuba.sk ake su tento rok nove skusky, ziadne dejiny, ani priestorove ulohy, ani matika..len kreslenie a navrhovanie a t.c. do popradu je 052/7721876..myslim. a je to SOU STAVEBNE, OKRUZNA UL.

19.9.2006 21:00

michaela_hosť

michaela_hosť

pomoc,som zufala,tie prijimačky sa stale menia,ževraj sa už nerobia prijimačky z matematiky a z dejin umenia.Môže mi niekto pomôcť?
michaela6699@zoznam.sk

28.9.2006 16:28

a

a

Co sa tyka prijimacich pohovorov na FA STU, tie by som nepovazovala za hlavny problem. Ludi beru do prveho rocnika dost i ked samozrejme snazit sa treba. To podstatne zacina az v prvaku. Netreba zaspat na vavrinoch a tesit sa, ze clovek konecne vypadol z rodicovskeho hniezda. Predmety nie su jednoduche a studium naozaj zaberie mnoho casu. Aby som nezabudla, davajte si pozor aj na priemer, lebo budete po stvrtom rocniku velmi neprijemne prekvapeni. A co sa tyka starsich prispevkov, ktore porovnavaju FA STU s TU vo viedni, alebo prahe, neucia tam ziadne zmienene zvucne mena tie su na viedenskej obmene nasej VSVU a uroven prace je skor teoreticka, nedokazem si predstavit ako by sa ich atelierova tvorba dala niekedy zrealizovat. No a prahu by si mali vybrat ti naozaj technicky zamerani, lebo predmety ako statika a tzb sa tam v studijnom programe tesia velkej oblube.

30.9.2006 13:26

mmirkaa

mmirkaa

zdravim, nejak tomu nechcem verit,ze sa z prijimacich pohovorov vypustila matematika a dejiny,je to naozaj pravda? bo to by bolo vazne skvele....;-))

2.10.2006 19:32

LAHISEA

LAHISEA

Vidím, že celý čas píšete len o STU v BA. Má niekto z vás informácie čo sa týka architektúry na TU v KE? Chcela by som vedieť, či sa mi tam oplatí ísť na skúšky, prípadne sa skontaktovala s niekým kto tam už študuje.

Ak mi s tým môžete pomôcť, mail je lys@centrum.sk

3.10.2006 20:30

nilia

nilia

ad prof kovac

vy ste mozno ten spravodlivy, ale my studenti mame skusenosti aj z inymi komisiami ako tej urbanistickej... tak nam verte, ze je to hodne hodne velmi a moc zle.
nielenze cely rok makam ako debil, ale na obhajobe ma najprv nikto nepocuva, potom sa 4 ludia nezavisle spytaju tu istu vec, a nakoniec mi vytknu prave to co som urobila na naliehanie konzultanta.
klasika...
a kritizuju ma podla starych noriem-tych co uz neplatia.
konzultantka si ma nezastane, ale po obhajobe mi povie: neberte si k srdcu vsetko co hovorili, oni sami nevedia ako to je, teraz to uz neplati...
klasika

ludia co teraz podavate prihlasky:
drzim palce. je to dost zle, ale inde to neni lepsie...
klasika

15.10.2006 13:57

nilia

nilia

a este ad Grunner Roman

pre tu srandu si precitaj studijny program, (vies to je taka mala A5 brozurka co ti skola vnucuje na zaciatku skol. roku. je to take dozelena... farba fakulty. mozno to niekde doma mas) (alebo aj na nete na stranke fakulty)
v tom stud. programe sa dozvies, ze znamku z atelieru ti dava tvoj konzultant (= veduci prace) na zaklade odporucania komisie.
tak ho skus ignorovat- konzultanta... ved ta moze vyhodit aj ti o dva stupne zlepsit znamku- zalezi na osobnych sympatiach.

dobry konzultant je dar z neba.
bohuzial je ich ako safranu, tych co sa nevnucuju, neterorizuju ta, ale motivuju a este aj dobre poradia. a ked si ta aj zastanu na obhajobach...
nie vsetci mame len dobre skusenosti, vsakze?

hodnoti konzultant preto, ze len tvoj on (ona) vie ako si cely semester pracoval a podla toho ti ma dat znamku. lenze ak si mu nesympaticky len preto ze mas napr brckave vlasy...

15.10.2006 14:11

dominiqa

dominiqa

a taky mily clovek co sa vyzna do modelovania sa tu najde? alebo ak mate nieco aj k dizajnu..sem sa sup sup ;) -> migalova@centrum.sk

24.10.2006 18:34

katharina

katharina

pocujte som zo zsskoly studujem odbor fotografiaa koncim o rok nadstavbu a xcela by som vediet ci a co mi pomoze na modelovani a ze ci bi si niekto nasiel cas na posudeni kresieb a tak ??? ak jj prosim odpiste mi sem alebo na email katusiatkooo@azet.sk

26.10.2006 18:41

ifanka

ifanka

Ahojte!
som z bb,mam osemnast a teraz som v tretiaku na gymnaziu a stojim pred dost velkou dilemou,kam na vysku...zatial je architektura u mna na prvom mieste,konkretne by som sla najradsej na dizajn,len mam trochu obavy, ci toto studium nebude pre mna prilis technicke, hoci dizajn sa mi zda byt najumeleckejsi odor z vyberu,ale predsa...viete mam doma otca-projektana a podla mna velmi nezazivnu a nudnu robotu tvori..ak nahodou niekto uz ste na dizajne, napiste mi prosim ake to tam je,celkovo ako to vnimate,pocity,dojmy a tak..:)
a tiez sa celkom zaujimam aj o primacky,ci si tam potrpia na take technicke prace,najma co sa tyka tej tvorivej chvilky,zostrojovania vlastneho objektu z hliny a tak.ci sa teda im viac rata daky prisny funkcionalizmus,uhladene skatulky,alebo cakaju na daky super prevratny vynalez s mnozstvom originalnych detailov?asi je to trochu blba otazka lebo hodnotenie je zrejme subjektivne,ale myslim to aj tak celkovo na co sa zvyknu upriamit..a ake mate dojmy vo vseobecnosti z primaciek?
dakujem velmi pekne vopred za odpovede aj za trpezlivost s mojim vylevom dlhym..:)
cafte zatim,i

15.2.2007 20:49

Rogallo

Rogallo

Mohol by mi niekto prosim vas poradit co sa tyka prijmaciek na CVUT v Prahe? Alebo VUT v Brne? Dakujeem... rogallo@email.cz

19.5.2007 10:42

majka_hosť

majka_hosť

Prosim ta napiste mi...mam 16 rokov a chcem ist na architekturu...strasne ma to laka a mam si vybrat predmety na maturitu...ktore na architekturu nevyhnutne potrebujem???prosim napiste mi....paja14141@pokec.sk dakujem papa

23.5.2007 23:00

paja14141

paja14141

ahojte mam 16 rokov a chcem ist na architekturu...poradte mi prosim z akych predmetov musim zmaturovat,aby som mohla ist na architekt.vysku??dakujem

24.5.2007 16:54

drobnozrnko

drobnozrnko

zdrawim vas :)

takze...co sa tyka maturity. nie je podmienka na prijatie maturovat z nejakych konkretnych predmetov. ide o priemer. ale pokial chcete maturovat z predmetov, ktore mozete neskor na FA zuzitkovat a z ktorych vedomosti sa vam zidu, tak odporucam:
-matematika
-fyzika
-dejiny umenia, pripadne dejiny ako historia...dejepis sa to tusim vola :)
-a potom predmety, ktore sa zidu na kazdej vysokej skole: informatika, jazyky

co sa tyka prijimaciek. o objektivnom hodnoteni sa vyjadrovat radsej nebudem, umenie sda tak hodnotit neda...prijimacky su uz len talentovky, takze treba rozhodne mat talent. vela vela treba kreslit. rozvijat priestorovu predstavivost - ta je nesmierne dolezita. na zaklade tohto odporucam najlepsie aspon tie dva roky pred prijimackami sa venovat kresbe - ZUS vo vacsine pripadov staci, pripadne sukromne hodiny...

co sa tyka studia, je narocne, samozrejme. ale nazor, ktory ja vzdy prezentujem - architektura nie je skola, ale sposob zivota. vsetko sa da zvladnut.

co sa tyka architektury samotnej...pokial vas nebavi rysovanie (ci uz rucne, alebo na pc), rozhodne nechodte na odbor architektura,urbanizmus. samozrejeme ze to je o tom!! ako inac chcete prezentovat svoje navrhy..???

31.5.2007 17:14

drobnozrnko

drobnozrnko

co sa tyka prijimaciek na fakulty architektury...
FA STU BA
- talentove skusky.
FA ČVUT PRAHA
- prve kolo talentovky, dalsie kolo testy, technicke veci,vseobecne prehlady...povedala by som, asi najvseobecnejsi pristup.
FA VUT BRNO
- talentovky, technicke veci, ustny pohovor...

co si pamatam este z mojich prijimackovych cias, ohodnotila by som to asi tak, ze FA v Cechach hodnotia komplexnejsie...akokolvek, podstatne pre tento odbor je mat talent. ostatne vsetko sa da zvladnut, naucit...

treba si pozriet studijne programy a podlo toho zhodnotit, kam chcete ist studovat. harmonogramy studia sa vyrazne lisia...a samozrejme treba uvazovat aj nad alternativami ako odbor architektury na TU v KE, alebo na SVF na STU BA, aleba na VSVU v BA. vsetko je na internete :)

31.5.2007 17:22

david

david

dobry den.som tretiak na gympli a chcel by som ist studovat architekturu.neviete mi prosim poradit nejaky kurz kreslenia ktory zacina uz teraz v lete? dakujem pekne

4.6.2007 18:00

M[a]ROS_hosť

M[a]ROS_hosť

Kurz kreslenia sa koná v Poprade v posledný augustový týždeň a následne aj v prvý januárový týždeň [info ohľadom možného prihlásenia, ubytovania a ceny na tel. č.: 052/7722428 - SOU stavebné PP - pýtajte si p. Tardovú]

Trvá celých 5 dní [od rána až do večera] a svojím obsahom je zameraný na prípravu na talentové skúšky na FA STU - kresba zátišia, časti ľudského tela, kompozícia.

Kurz je vhodný pre tých, ktorí [podobne ako ja] "nemali" dostatok času na kreslenie a individuálnu prípravu a aj pre tých, ktorí kreslenie zvládajú sebavedomo, aby po prvých piatich minútach na kurze zistili, že to, čo doposiaľ nakreslili bolo aj tak zle :)

Doporučujem sa v prípade záujmu nahlásiť čo najskôr, je potrebné očakávať cca 30 ďalších "kolegov", pričom toto pomerne vysoké číslo samo o sebe odzrkadľuje kvalitu kurzu a jeho dlhoročnú skúsenosť s talentovkami [nehovoriac o následných umiestneniach na výsledkovej listine].

Držím palce

4.6.2007 21:52

alena.sefcik

alena.sefcik

Zdravím vas,

dnes som sa akosi po dlhom case dostala na tuto stranku,a ani neviem ako na forum...zaujali ma vsetky vase prispevky,co sa tykaju prijimacich pohovorov,az tak ze som si ich musela vsetky precitat, no musim uznat, ze ma aj trocha vystrasili...
Mam 16,som prvacka na gymnaziu a od malicka ma laka architektura,uz ako 8 rocna som si kreslila, ze ako bude vyzerat byt v ktorom budem byvat ked vyrastiem, bol to taky moj detsky sen, ze budem navrhovat domy a pod...v tom obdobi som dva roky chodila na kreslenie v Levoci, pretoze tam som byvala,no ked som sa prestahovala sem do BA, tak som v tom uz nepokracovala:(co som podla mna spravila velku chybu,lebo som stratila vela rokov pocas ktorych som sa mohla zdokonalovat...pravdaze az tak na druhom stupni zakladnej skoly som si zacala uvedomovat, ze architektura je tazka skola a ktovie ci by som to zvladla...no ten sen pretrvava az do dnes, ale je v inom stadiu...
Od druheho rocnika by som sa chcela naplno venovat kresbe,a tak pol roka pred prijimackami mam v plane chodit na sukromne hodiny, pravdaze ak to bude mozne, myslite ze mam sancu pri takomto postupe zvladnut prijimacky na FA STU BA ?
Potrebujem mat aj dobre znamky na vysveceni v 1.,2.,3., ci na pol roka v 4. rocniku?Priemer znamok vela zavazi?

Prosim ozvite sa mi na alena.sefcik@post.sk,vopred velke dakujem.

6.6.2007 10:13

paja14141

paja14141

ahoj.potrebujem poradit.Ake predmety si mam zvolit ako maturitne ked chcem ist na architekturu?:-O Prosim pomozte mi....paja14141@pokec.sk ...dakujem

6.6.2007 18:51

alex

alex

boze ludia,je najvyssi cas aby vam niekto otvoril oci!! ja som nie od strednej ani od druheho stupna na ZS tuzila byt architektktkou..ja som po tom tuzila este skor..cely zivot som tomu podruiadovala..na vytvarnu som chodila od 5rokov..potom na kurzy spolu z vytvarnou,ak si myslite ze si rok pred tym zmyslite ze chcete ist na architekturu tak by ste mali v prvom rade vedeit ci mate talent..lebo bez talentu mozete chodit na kolko kurzov chcete..aj tak vam to nepomoze..v dalsej rade,treba na architekturu mat vseobecny prehlad..aj ked teraz uz sa zrusili testy..o to viac treba vediet kreslit,lebo jedine tym sa tam, da zaujat..ide o to,ze ja som to cely zivot chcela..prisla som na prijimacky minuleho roku,a skoncila som 4 pod ciarov,vtedy si clovek uvedomi ci mu tovbec stoji za to,ze vedla mna na prijimackach sedel chalapec ktory nevedel ani ceruzu drzat v ruke!!a som si ista ze na tej skole je..korupcia vladne svetu!!aaa...ale ja som sa nevzdala, isla som tam aj tento rok..a vzali ma..lebo ak na to raz mas tak mas..talent je najdolezitejsia vec..nejde o priemery znamok o nic..talent..a isla som aj na prijimacky do zvoelna na interierovy dizajn..tam su stokrat tazsie prijimacky na architekturu beru tam dvadsat ludi..mna prijali..chodila som sice na gympel..ale kvoli svojej lenivosti som ho prechadzala len tak tak..a som na tej skole..STUBA..a pravdu povediac ani tam ist nechcem..dobre zvazte to co chcete..architektura nie je hracka.ale aj tak ti co maju odvahu..a talent..prajem vela stastia :))

7.6.2007 11:06

Whitehat_hosť

Whitehat_hosť

podla mna sa moze clovek rozhodnut pre architekturu aj v poslednom rocniku strednej skoly. Treba len chciet a za pol roka sa nauci naozaj dobre kreslit a prijimacky spravy bez problemov. To je vsak naozaj hranicna situacia a kreslit musi kazdy den aspon 3hodiny/odporucam vsak odborne konzultacie/. Ja som sa pripravoval na FA asi rok a to som dost flakal kreslenie - sice som spravil ale nie najlepsie - ale bez protekcie. Teraz mam ale uplne iny pristup a tvrdo na sebe pracujem - zijem len architekturou. /a to som sem isiel z elektrotechnickej priemyslovky/. Cize staci naozaj chciet, nevzdat sa a mat aky taky talent a ostatne je naozaj tvrda praca. Na FA ale toho kreslenia nie je az tak vela. Je tu aj dost technickych predmetov.

8.6.2007 2:37

alena.sefcik

alena.sefcik

Pre ALEX!

...s tvojim nazorom az tak nesuhlasim,sak ked si mala 5 rokov si si urcite ani jest sama nevedela vziat,a ne to este vediet co je architektura...a s kreslenim zacina kazdy v detskom veku,sak v skolke sa kresli uz od troch-styroch rokov...a oni museli vediet preco ta pred rokom nezobrali,co ked to boli prave tie znamky, ktore si podostavala na strednej...hm?...a co s tym ma zvolen?...ked uz tak co si nesla vyskusat architekturu v Prahe alebo v Brne?...mozno prave tam by ta vzali:)

...tak vies co,ja zacnem s kreslenim uz tieto prazniny(teraz koncim 1. rocnik)...a po prijimackach co budem robit tak o dva a pol roka, ti poviem ci mi to stacilo na to aby som bola prijata...zatial sa maj krasne:)

8.6.2007 16:40

alex

alex

moja zlata ALENKA,ja som len rada ze mas o to zaujem..islo mi len o to aby ste si uvedomili ze to nie je len tak..aa...myslim,ze by ma tam zobrali kebyze polovica ludi nie je prootekcne..ani nevies ako to tam chodii..ja jedine co som chcela tymto mojim cleym naznacit tak len to,ze potrebujes talent a sty m sa bud narodis alebo nie...mozes sa uz v nom len zdokonalovat..no nemozes ho nadobudnut..asi len o to islo..aaa...architektura je vsade okolo teba..a ked som nevedla OD5 rokov presne ze chcem architekturu vedela som ze umenie kreslenie je pre mna vsetko..mala som moznostb cestovat uz od malicka vidiet stavby ktore su pre svet velmi cenenee..obdivovala som ich s uzasom..zacala som sa o to zaujimat...fakt ti len radim aby si s tym zacala co najskor..nic viac..kup si casopisy studuj to,zaujimaj sa..hladaj na nete..vsetko..a halvne spoznavaj stavby aj ked iba na slovensku..sak napriklad len v bratislave mas toho kopu co mozes vidiet..ci od starsich stavieb..az po novostvaby..papa

10.6.2007 11:14

nilia

nilia

Ludia, hlavne si to dobre premyslite. Na akukolvek vysoku skolu pojdete alebo nepojdete je to rozhodnutie ktore rohodne vela veci vo vasom zivote. Chodte na testy do psychologickej poradne, lebo ak nemate urcitu cast IQ/ priestorovy predstavivost rozvinutu nadarmo vam budu aj kurzy kreslenia. A potom chodte na kurzy kreslenia.
Ale ak vas len bavi kreslit a malovat nestracajte cas a skuste aj VSVU.
Pretoze FA STUBA je drina drina a len drina.
Neodradzam vas, isla by som do toho znova, ale varujem vas: xkrat olutujete kam ste to isli.
Nas nevaroval nikto, boli sme naivni, plni idealov.. A nasa prestava o architekture bola velmi matna, taka aka je vasa teraz ;-)
To vsetko sa zmenilo.-Mozno pristupom pedagogov, mozno cez tie prebdene noci za pocitacom. Mozno, ked nam vyhadzovali spoluziakov za prkotiny...
A bolo aj kopec srandy a party na intraku, aj sustredenie z kreslenia v druhaku, super ludia. Jasne ze sme si nasli cas aj na "flakanie" a nerobili sme nacas skolske prace. Ale ako celok to stale bola drina.
Takze ak cakate "leharo" nechodte ne tuto skolu. Ak mate jasny ciel, co vam stoji za tu namahu, vitajte v klube.

3.7.2007 20:50

mephitique

mephitique

zdrawim........len by som sa chcela opýtať, či už niekomu kto poslal maturitné vysvedčenie na STUBA FA prišli papiere o prijatí atd....vďaka

4.7.2007 21:27

M[a]ROS

M[a]ROS

Ahoj mephitique

Mám pocit, že už poriadne dlho čakáš na potvrdenie o prijatí, prípadne aj o pridelení internátu. Môžem Ťa potešiť a ubezpečiť, že určite nie si sama.

Asi treba byť trpezliví a všetci sa dočkáme.

Vidíme sa v septembri

4.7.2007 22:27

mephitique

mephitique

....ďakujem za odpoveď M[a]ROS...

....ak som správne pochopila aj ty čakáš, no dúfam, že sa dočkáme. Už len po tom ako prebiehali prijímačky, som mala pocit, že majú na tej škole bordel.

....na to stretnutie sa teším :)

5.7.2007 14:43

miska

miska

caute, je tu niekto kto studuje na TU vo viedni?tiez uvazujem o tejto skole len sa trochu bojim tej nemciny, da sa to zvladat?dakujem:)

4.8.2007 12:12

lilithluc@azet.sk

lilithluc@azet.sk

no,ludia pomoc, chcem ist na design do BA ale ani za boha neviem kde zistit jake su prijimacie skusky,ci aj z matiky,alebo dejin alebo coho...prosim dajte mi vediet na moj mejl,dakujem moc....Lilith Luc

18.10.2007 23:12

vaho

vaho

z akych predmetov pozostavaju prijimacie skusky na stavebnu v ba???? diki

14.12.2007 13:13

petrolo

petrolo

prijimacky na stavebnu: ak mas priemer do 1,5 ides bez nich, a ak horsi robis ich z matematiky, fyziky a spolocenskeho prehladu.

http://www.svf.stuba.sk/generate_page.php?page_...

14.12.2007 14:26

evulik

evulik

Ahoj, mam par otazok ohladom prijimacom pohovore. Chcem ist studovat do Prahy, skusky su nekedy vo februari... nasla som si toho vela o skolach, ale najviac by ma zaujimalo to, ze vyzaduju nejake prace so sebou asi 20 ks, ale vobec neviem ake prace... skusky su coskoro tak by som mala zacat na tom makat.... mozete mi poradit ake prace?? vdaka, ak nahodou niekto to skusal minuly rok na fa v Prahe alebo stavebnu arch. v prahe tak sa mi ozvite na sweetevka@azet,sk vdaka moc

16.9.2008 16:22

matulka8

matulka8

ahoj.prave som v 3 rocniku na gymnaziu a chcela by som ist na architekturu. v decembri si mame vyberat predmety do 4 rocniku a tak by vas chcela poziadat o radu ktore by som si mala zvolit. takisto sa chcem opytat na prijimacie skusky do brna. na co tam kladu doraz a ci by ste mi pripadne vedeli doporucit daku literaturu. dakujem ozvite sa mi na matu1ka@hotmail.com

16.10.2008 16:00

Iva

Iva

ahoj, nemohli by ste mi poradit nejaku literaturu,ktoru treba mat nastudovanu na ten prehlad dejin umenia? Dakujem moc moc :)

19.9.2011 17:47

babsi

babsi

Ahojte! chcela by som sa opýtať, či tu náhodou niekto nemá skúsenosti so štúdiom na TU Wien. Veľmi túžim dostať sa sem, pretože o FA STU nemám dobrú mienku... a neviem presne, aké podmienky majú vo Wiedni pri prijímaní zahranič. študentov :)

26.9.2011 20:00

tomas

tomas

Zdravim. Vidím že je tu niekolko ludi ktori vystudovali FA STU alebo tam studuju..vedeli by ste mi poradit co mozem ocakavat na primacich skuskach?? z vlastnej skusenosti..neviem si presne predstavit co na to potrebujem: vdaka..piste tomas.potocny@gmail.com

24.10.2011 21:02

Bea

Bea

Ahojte,
tento rok ma cakaju prijimacky na architekturu .....ak je tu niekto kto bol pominule roky a chcel by sa podelit o informacie bola by som veľmi vďačná.:) Zaujímalo by ma ako presne boli formulované zadania, na aké formáty sa kreslilo, ako moc prekombinované boli zadania ....a do akej miery bolo treba tieňovať a podobne? Zaujímajú má najmä Bratislava a Brno. Ak by bol niekto ochotný odpovedať bolo by som fakt rada :)

2.11.2011 20:23

pitrska

pitrska

Ahojte :) Mňa takisto čakajú tento rok prijímačky na FA STU, ČUT Brno a ČVUT Praha ..... chcela by som sa len opýtať, či by mi niekto nemohol napísať ako to všetko prebieha hlavne v Brne a v Prahe a na čo všetko sa mám hlavne psychicky pripraviť :D:D ak by sa niekto ozval bola by som vďačná :) dik

19.11.2011 1:06

Domka

Domka

Ahojte, kto ste sa hlásili na architektúru do BA, viete už výsledky? Mne prišlo že prijatá na základe prijímacích skúšok. Tak pevne dúfam, že to nie je iba že som urobila, ale ma skutočne aj prijali.

3.2.2012 16:41

barbor

barbor

Ahojte! Ja som tiež z tých, čo by potrebovali poradiť a postrčiť. Mám 17 rokov a mojím cieľom je stať sa architektkou. Tiež si nie som istá, či sa to oplatí, tá drina a vôbec, presadiť sa. Chcem vyštudovať architektúru, ale najprv sa tam samozrejme musím dostať. Preto potrebujem vedieť, čo všetko do portfolia, ako by najlepšie malo vyzerať, čo všetko obsahovať, aké materiály by som si mala naštudovať, čo by som mala vedieť, aké knihy mi odporúčate a podobne. Prosím vás o odpísanie, čím viac ľudí , tým lepšie. Najlepšie na email: barborra123@gmail.com

Ďakujem, a prosím, odpíšte:)

11.3.2012 20:17

xyz

xyz

cau barbora,tak najprv si ujasni ze ktore skoly su tvoje prioritne kam sa chces hlasit,niektore,ba az vacsina portfolio co viem nevyzaduju,taktiez si pozri na stranke skoly z coho spocivaju prijimacky,ak tam mas deskriptivu,matiku venuj sa tomu,ak mas test z dejin tak hlavne dejiny umenia od pijoana-to mas taky 12 zvazkovy zaklad spolu s pribehom umenia od gombricha a k tomu naberaj.je toho kvantum,listuj.casopisy,web,aktualne dianie,orientuj sa.ale toto vsetko ti bude absolutne nanic ked nebudes vediet kreslit,takze nepodcen pripravu,kresli podla moznosti vsetko,skusaj si vytvarne posuny,techniky,hlavne vsak ovladaj ceruzku,kresbu s ceruzkou vyzaduju v podstate na kazdych talentovkach...vyjadrenie perspektivy,proporcne aby si to mala spravne,centralna kompozicia...ak sa rozhodnes pre umeleckejsiu architekturu napr vsvu alebo skolu kde vyzaduju na talentovkach aj 3d modely,tak modeluj.napriklad si nieco nakresli,trebars trivialnu vec-napr topanka a snaz sa z toho spravit vytvarny posun,nejaky model,nemusi byt konkretna budova s oknami apod,staci aby to malo napad a bolo to 3d.vyuzivaj rozne materialy,vsetko co si napadne od vykresov cez spajdle,latky,fantazii sa medze nekladu takze cim budes inovativnejsia tym viac mas vyhrate.ale makaj a uvidis,vyplati sa ti to

13.3.2012 16:53

Diana Rusková

Diana Rusková

Ahojte, budúci rok idem už maturovat a do konca tochto týždna si mám vybrať z čoho, ale neviem konekrétne, pretože na architektúru do BA nvm z čoho by boli skúšky, neviete mi niekto poradit??
Ďakujem :))

16.4.2012 13:40

luki

luki

urcite sa ti zide matika a mozno aj dejiny umenia

16.4.2012 15:33

peto

peto

„XYZ“ uz celkem dobre popsal jak prijímacky na architekturu probíhají. Tedy umet kreslit, vedet co je perspektiva, znát základy deskriptivní geometrie a matematiky, orientovat se v rámci vseobecného prehledu v kulture a a umení s durazem na architekturu. Není ovsem nutné znát 12 svazku Gombricha zpameti. Na prijímacky je predevsím dulezité se pripravovat CÍLENE. Samostudium je dobré, ale muze se stát, ze se budete ucit zbytecnosti a k tomu podstatnému se uz nedostane. Co je podstatné to se dozvíte treba na kurzech, které vás nasmerují a dovedou pripravit na konkrétní vysokou skolu. Lektori jsou vetsinou lidé, kterí architekturu vystudovali nebo dokonce architekturu vyucují a mohou vám uz predem ríct jestli se na architekturu hodíte nebo ne. Kurzy na ceské fakulty architektury poradá napr. v Brne www.arc.fce.vutbr.cz/kurzy nebo v Bratislave www.unifactory.sk

Na záver: prijímacky není nutné dramatizovat. Komise nepredpokládá, ze na zkousku prijde hotový architekt, ale clovek, který má alespon minimální talent, zájem a cit pro architekturu. A jako vsude je potreba také trochu stestí.

13.6.2012 19:31

Nikola Chrištelova

Nikola Chrištelova

Ahoj, som v 2. na strednej a mám si vybrať voliteľné predmety do 3. a chcem ísť na architekzúru, mohlol by mi niekto poradiť ktoré predmety ??? je mi jasné že matiku ale neviem čo iné by som z gympla asi tak mohla potrebovať. Dík

9.1.2013 17:45

František Dlabáč

František Dlabáč

cau nikola...ak mas moznost tak si vyber despriptivnu geometriu, popripade nejaku estetiku alebo dejiny umenia.

9.1.2013 19:31

s32

s32

tu vieden je dobra v konceptoch, v kresleni az tak nie. priestorova predstavivost je istotne lepsia u studentov na tu bratislava. schopnost ist do neznamych vod, experimentovat nie len s priestorom (ale s nikdy nekonciacim radom dalsich parametrov) je lepsia asi vo viedni. mam pocit ze ochota PRESADIT nove veci v spolocnosti (nie len napr esteticky) je vo viedni dobra. ako sa tam na studenta a jeho cas a moznosti KASLE je vec druha. je tam citit nejaky komicky zbytok habsburgskeho ja velky davajuci / ty .. beruci. niekedy tazke prehltnut.

vo viedni je tazka anonymita, masova seriova vyroba architektov (rocne sa zoberie asi 1000 ludi /rakusanov je asi 8 milionov/). psychycky to nie je sranda. niektori konzulenti su komplet zli, nevzdelani, niektori su extremne dobri (dobrych je ale len 10 - 20 %)..

urobil som prijmacky na inzinierske v BA v 2010-tom, ale som neuzavrel bakalara vo W. skusim to do 05/2013. na FA v bratislave sa tesim.

recept nie je. je to o rozhodnuti a tiez naslednom stasti na skole ako tu niekto pred cca rokom pisal.. osobnost stretnes na skole ale klune aj v podchode alebo zapraskanej krcme.

27.2.2013 22:57

jana v.

jana v.

ahoj :) uvažujem o štúdiu architektúry a mám veľa otázok :) Som študentkou na gymnáziu a rada by som vedela či je potrebná maturita z matematiky? Pýtam sa preto lebo ma moc nebaví ale baví ma navrhovať domy a mám predpoklady aj na výtvarné umenie. Bola by som veľmi rada za skorú odpoveď, pretože už si máme voliť voliteľné predmety. Zatiaľ ďakujem :)

5.9.2013 16:31

janka

janka

Ahoj :) som v tretiaku na gympli a chcela by som isť na architekturu, hlavne kvoli vymyslaniu navrhov domov. Chcela by som sa opytat ake knihy by mi pomohli na prijimačky :) a este pripadne poradit či je to dobra voľba ak tuto školu vyštudujem, či mam uplatnenie :D prosim poraďte :)

1.12.2013 13:55

Dominika

Dominika

Ahoj! Nie som si istá, či je tento blog ešte aktuálny, ale ak hej, tak by som sa rada zapojila. Študujem na osemročnom gymnáziu a vynikám v matematike, taktiež ma baví fyzika a samozrejme rada kreslím, modelujem, dekorujem a podobne. Rada by som šla študovať architektúru, ale potrebujem pomoc: z čoho by bolo najlepšie si dať maturitu (matika určite, rozmýšľam na informatikou) a kde máte dobré skúsenosti so štúdiom? Môj email: domcaludvikova@gmail.com vopred ďakujem (rada by som sa dohovárala mailom :))

12.5.2014 17:08

Lenka

Lenka

Fa STU budúci prváci skupina na fb - https://www.facebook.com/groups/751502211529708...

18.6.2014 13:22

Pani Tom Trigalet.

Pani Tom Trigalet.

Liberty Loan Company
E-mail: libertyloanconsultant@gmail.com

dobrý deň,
Radi Vám pomôžeme s pôžičkou alebo finančnú pomoc, Potrebujete peniaze dostať z dlhov? Dávame všetky druhy pôžičiek od 10,000.00euros na 4.500,000.00 eur, len e-mail
(Libertyloanconsultant@gmail.com) pre viac informácií sa nižšie uvedených údajov:

Pani Tom Trigalet.
oznámenie Officer

6.3.2015 11:14

William Morgan

William Morgan

POTREBUJETE naliehavú úver?
* Veľmi rýchle a naliehavé prevodom na váš bankový účet
* Splácanie začína osem mesiacov po tom, čo ste získali peniaze na váš bankový účet
* Nízka úroková sadzba 2%
* Dlhodobé splácania (1-30 roky) dobu trvania
* Flexibilné podmienky pôžičky a mesačné splátka

kontaktujte legitímne a licencované úver spoločnosti authourised
aby sa finančná pomoc do iných krajín.
pre viac informácií a žiadosti o úver formulár Spoj sa podnikom prostredníctvom mailu: trustfundsecured@outlook.com

SIR WILLIAM MORGAN
generálny riaditeľ
TRUST FUND SECURED
LONDÝN

7.3.2015 13:53

Marián Švarc

Marián Švarc

Dobrý deň veľmi súrne bi som potrebovali finančne pomôcť ,darom alebo požičať poctivo splatíme z rodinou dúfame že sú ešte ľudia ktorí vedia pomôcť .Budeme veľmi veľmi vďačný za obrovskú pomoc.Chceli sme úver od veriteľov z internetu ale to boli podvodníci len čo nás obrali o peniaze. Boli sme prekvapený že ešte sú aj takí ľudia že okradnú aj chudáka v núdzi.Ak je človek ktorý bi vedel pomôcť od srdca ďakujeme. Kontakt email mariansvarc20@centrum.sk tel.č. 00421904191683

24.3.2015 12:32

l

l

Dlhodobo pripravujem na talentové prijímacie skúšky - na školy Architektúry.
Konzultácie k vypracovaniu komplexného portfólia.
Doučovanie teórie, umenia, kresby, stereometrie, deskriptívnej geometrie,...
Kreatívne cvičenia simulujúce prijímacie pohovory na školách v SR/ČR.
e-mail: laco.b.pp@post.sk

6.4.2015 16:32

Peter Bystrický

Peter Bystrický

Ahojte našiel som skupinu na FB s názvom "Adepti FA STU BA - ročník 2015/2016" tu je link ak by ste sa chceli pridať :) https://www.facebook.com/groups/616045121873342/

8.4.2015 15:30

gidibryan scott

gidibryan scott

Potrebujete pôžičku?
starosti nič viac welocome na gidibryan Scott úver firma miesto bol váš ľúto, nedobytnej pohľadávky a finančných problémov dostať vyriešiť v krátkom čase, dávame na náš úver na 3% ponuku pôžičky pre všetkých našich zákazníkov Staráme sa o všetkých našich zákazníkov, spokojnosť zákazníkov Naším cieľom je
aj pán gidibryan Scott. Som súkromné ​​peniaze veriteľov, ktorí rozdávať úver fyzickým a právnickým osobám. máš
bol odmietnutý toľko bánk? Potrebujete financovať vytvoriť svoje podnikanie? Potrebujete finančné prostriedky na
Rozširovanie vášho podnikania? Alebo budete potrebovať osobné pôžičku? Moja pôžička sa pohybuje v rozmedzí od osobných až podnikateľský úver. Môj záujem
sadzba je 3% veľmi cenovo dostupné a naše pôžička proces je veľmi rýchly, rovnako. Som veľmi ochotní robiť všetky svoje finančné problémy minulosťou. Ak ste naozaj pripravení, aby sa vaše finančné problémy vyriešiť, a potom hľadať žiadne ďalšie, a žiadať o pôžičku ešte dnes. Ak máte záujem vyplňte formulár tieto nižšie, kontaktujte nás prostredníctvom gidibryanscottloanfirm@outlook.com
Dlžníkov DATA FORM
1) VAŠE MENO ..........
2) Vaša krajina ..........
3) Vaša profesia ..........
4) RODINNÝ STAV ..........
5) MESAČNÝ PRÍJEM ..........
6) ADRESA ..........
7) ÚČEL ..........
8) Výška úveru NUTNÁ ..........
9) TELEFÓN ..........
10) ÚVER DOBA ..........
11) AGE ............
okamžite formulár bol vyplnený dlžníka, ktorý očakáva,
kontaktujte nás prostredníctvom e-mailovej adresy nižšie očakávame vašu rýchlu odpoveď čoskoro,
Boh žehnaj
E-mailová adresa: gidibryanscottloanfirm@outlook.com
pozdravy
gidibryan scott

11.4.2015 2:30

Raymond Hills

Raymond Hills

Ak ste vo vážnom potrebujú finančnú pomoc z dobrej spoločnosti, ktorej postupy sú štandardné a osvedčené vynikajúce s prijateľnou mierou 3%, potom ste na nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu nižšie, a budete radi, že.
raymondhills12345@gmail.com

www.raymondhillsfinance.wix.com/raymondhillsfin...

20.4.2015 0:17

pán Steven

pán Steven

dobrý deň,
Vyplňte svoj finančných starostí dnes: Môžete úsmev s týmto bohabojnému muža, mám pôžičku vo výške 257.000 dolár a dvaja z mojich kolegov dostal pôžičku od tejto osoby bez akýchkoľvek problémov a sklamanie. Radím vám, aby ste si vybrať zlú osobu, ak sa naozaj chcete požiadať o pôžičku pre váš projekt a každý iný. Aj publikovať správy, pretože pána Johna, som šťastná s pôžičkou som dostal od neho. Bolo to cez kamaráta Stretla som čestný človek a Boh sa báť človeka, ktorý mi pomohol získať tento úver fond pre editáciu môj život, tak navrhujem, máte prosím, kontaktujte a stretnúť sa pán John ktoré vám pomôžu získať úver bez bez problémov. Jeho kontaktný e-mailová adresa: johnscofyloanfirm@hotmail.com

25.4.2015 18:36

Maurice finance

Maurice finance

dobrý deň,

Ja som pán Maurice certifikovaný, seriózne, legitímne a akreditované peniaze veriteľa. Aj požičiavať peniaze ľuďom, ktoré potrebujú finančnú pomoc. Máte zlú kreditnou alebo ste v núdzi o peniaze na platenie účtov? Chcem použiť toto médium Vám oznámiť, že sme sa poskytujú spoľahlivé príjemcu pomoci, ako sme radi Vám úver.
Kontaktný e-mail: mauricefinance@hotmail.com

Poskytované služby patrí:

refinancovať
home Loan
hypotéka
Home Improvement
Student Loan
Inventor úver
car Loan
Hard Peniaze úver
konsolidácia dlhu
Úverové linky
podnikateľský úver
osobné úver
medzinárodný úver

Kontaktujte nás ešte dnes a umožní nám pomôcť finančnej hardship.Send nám e-mail a žiadosť o žiadosti o úver natankovať. nie
Potrebný počet na sociálne zabezpečenie a žiadna úverová kontroly potreba. Získať finančné prostriedky v dobe kratšej ako 24 hodín. Schválenie 100% zaručená.

Kontaktný e-mail: mauricefinance@hotmail.com

S pozdravom,
Pán Maurice.......

26.4.2015 17:41

Pani Celestina

Pani Celestina

Dobrý deň, moji priatelia, ste unavení z Hľadaná úverov a hypoték, si bola odmietnutá neustále Podľa svojich bánk a iných finančných inštitúcií, alebo mikro systému financií. To je, aby ste vedeli, s 100% záruku, že Ponúkame úvery v rozmedzí od € 3,000 do € 70,000,000 dolár na 2% úrokovou sadzbou za mesiac. My rozdávať úvery na rozvoj podnikania. konkurenčnú výhodu / obchodnú expanziu. Byť istí, že Sme certifikovaní, dôveryhodné, spoľahlivé, efektívne, rýchle a dynamické. a čo-fungovať finančník pre nehnuteľnosti a akékoľvek druhy financovania podniku, dáme sa dlhodobý úver na 6 mesiac až 15 rokov maximálnu a všetky úrokové sadzby a počítať a umožňujú, aby sa platiť ročne.

Ponúkame tieto druhy úverov, a mnoho ďalších;

* Osobné pôžičky (nezaistený úver)
* Obchodné úvery (nezaistený úver)
* Konsolidácia pôžičiek
* Kombinácia úveru
* Auto úver
* Dom úver
* Home Improvement

pre nás okamžite (celestinainvestment@gmail.com), obráťte sa na usilovať o úver sa odpovede s vašej e-mailovej id tak, že aj vám môžu posielať viac pre schválenie vami

E-mail: celestinainvestment@gmail.com

Vďaka

Pani Celestina

3.5.2015 19:23

Rara

Rara

Ahoj všetci. Hľadáte pôžičku? Prosím poraďte tu niekto byť veľmi opatrní, pretože tam je tak veľa falošných úver veritelia tu. Bol som obeťou falošného 8 úveru veriteľa, som stratil toľko peňazí, pretože som sa snažil pôžičku z jeho firmy. Skoro som zomrel v procese, pretože som bol takmer uväznený ľudí som vlastné dlhy z pred môj priateľ ma zoznámil s úveru veriteľa, ktorý som sa snažil, pretože nemám inú možnosť, než sa snažiť, a to bol skutočný úver pre veriteľa. Mám pôžičku od spoločnosti Jeanne Roland úver bez stresu, spoločnosť Jeanne Roland Loan mi dal pôžičku vo výške 35.000 dolár za púhych 2% sadzbou do 24 hodín, tak som sa rozhodol, aby toto svedectvo. Prosím, poraďte mi, ak budete potrebovať pôžičku ste lepší kontakt Jeanne Roland úver spoločnosti. je kontaktovať prostredníctvom e-mailu. jeanne.loanfirm@gmail.com. stále môžete kontaktovať ma môj e-mail pre ďalšie informácie o aanjayrara2015@gmail.com. Boh vám pomôže a buďte veľmi opatrní

4.5.2015 3:22

Mr. Abdulhamid

Mr. Abdulhamid

Lisboajavil@gmail.com

5.5.2015 15:12

Mr. Abdulhamid

Mr. Abdulhamid

Dobrý deň Vážení zákazníci,

Táto správa je pre ľudí, ktorí potrebujú pôžičku konkrétne znovu vybudovať ich životy. Hľadáte pôžičku reštartovať svoje činnosti, či už na projekt alebo kúpiť byt, auto alebo akékoľvek majetok nevyhnutný, ale že je na čiernej listine, alebo súbor bol odmietnutý vaše bank.We rozdávať úvery fyzickým osobám v rozmedzí od 5000 k 300,000.00, niekto schopný splniť podmienku za úrokovú sadzbu vo výške 3% ročne, bez ohľadu na oblasti, ktorou sa v e-maile :. abdulhamidfinance@gmail.com

* Obchodné úvery
* Finančné
* Investičné úver
* Auto úver
* Konsolidácia dlhu
* Line of Credit
* Druhá Hypotéka
* Získanie úveru
* Home Loan
* Výstavba Ready
* Osobné úver
* Obchodné úvery financované
* Hypotekárne
* Študentské pôžičky
* Etc ...

Použiť teraz na adrese: abdulhamidfinance@gmail.com

5.5.2015 15:15

Mr Weman Devlin

Mr Weman Devlin

Potrebujete úver sme rozdávať pôžičku na nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, sme rozdávať pôžičku od minimom 10.000,00 euro do maximálneho počtu 100 miliónov eur. V prípade záujmu kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: wemandevlin@gmail.com pre viac informácií

5.5.2015 16:02

Rose

Rose

Potrebujete pôžičku, aby urýchlene zlepšiť vaše podnikanie, aktualizujte interiér vášho bytu, domu, budovy, atď alebo na projekty, alebo z iných dôvodov, ale bohužiaľ banka vás požiadať o podmienky, ktoré nemôžete stretnúť sa s. Ak máte príjem, ktorý môže povoliť budete platiť za mesačné splátky, môžeme byť pomoc pre vás za dobrú úrokovou sadzbou. Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu; equifinancials@gmail.com

9.5.2015 0:26

sir joel wlliams

sir joel wlliams

Myslíte si, Potrebujete naliehavú finančné úverové pôžičky?
* Veľmi rýchly a okamžitý prevod na váš bankový účet
* Splácanie začína osem mesiacov po dostanete peniaze
bankový účet
* Dlhodobý splácania (1-30 roky) Dĺžka
* Flexibilné podmienky poskytovania úveru a mesačné splátka
*. Ako dlho trvá, než sa financovať? Po podaní žiadosti o úver
Môžete očakávať, že predbežná odpoveď menej ako 24 hodín
financovania vo 72 až 96 hodina po obdržaní informácie, ktoré potrebujú
od teba.

Kontaktujte legitímne licencovaný dôvera spoločnosť oprávnená
že finančná pomoc do iných krajín.
Pre viac informácií a žiadosti o úver vytvoria spoločný podnik, a to prostredníctvom

email: cashfirmarena@gmail.com

SIR EVA DEMETER
Generálny riaditeľ
CASHFIRM

17.5.2015 19:15

financial

financial

Potrebujete naliehavú úver alebo finančné služby? kontakt financialdepartment.online@gmail.com

22.5.2015 3:38

eden

eden

dobrý deň,
To je informovať širokú verejnosť, že pani Jane Eden, súkromná pôžička veriteľ má otvoriť finančné príležitosti pre každého v prípade potreby akejkoľvek finančnej pomoci. Dávame sa úver na 2% úrokovou sadzbou pre jednotlivcov, firmy a spoločnosti pri jasné a pochopiteľné forme a kondícii. kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu na adrese: (edenloanfirm(a)hotmail.com)

27.5.2015 13:59

Mr.Patrick Munro

Mr.Patrick Munro

Potrebujete úver dnes?
Ak dnes potrebovať úver, potom ste na správnom mieste. Na I Need úver sme tu, aby sme vám pomôžu zariadiť pomoc v hotovosti, kedykoľvek budete uväznení v akýchkoľvek peňažných krízy. Použiť pre Potrebujem pôžičku dnes a dostať okamžitú hotovosť v ruke ešte dnes!
Na I Need úver vám nemusí mať do zástavy žiadne zabezpečenie. S nami môžete tiež zostali ďaleko od ostatných časovo náročné formality, ako je dokumentácia a úverovej kontroly pri žiadosti o potrebujem pôžičku dnes. Všetky tieto výhody spojené s týmito úvermi vám pomôžu získať hotovosť na bezproblémovú spôsobom. Použiť teraz!
Môžete získať sumu v rozmedzí od $ 5,000.00 na $ 10,000.000.00usd po schválení proti Potrebujem úver dnes. Na I Need úver nikdy sme rozlišovať medzi dobrými a zlé úverové dlžníkov. Takže, bez ohľadu na to, ako zlé vaše kreditné záznam môže byť, môžete si byť istí, o schválenie skrze nás. Nájdite najlepšie pôžičku riešiť cez nás!
Bez akéhokoľvek zaváhania využiť formulára žiadosti v I Need úver. Nemusíte strácať svoj drahocenný čas požiadať o Potrebujem pôžičku dnes, sa teraz via westafricaloancompanyltd@gmail.com.

Vďaka,
Mr.Patrick Munro (MD)
E-mail: westafricaloancompanyltd@gmail.com.

14.6.2015 2:56

Pani Pani Susan vyničí

Pani Pani Susan vyničí

Dobrý deň všetkým,

Som pani Susan vyničí, píšem tento list, pretože som veľmi vďačný za to, čo pani Clara Morgan urobil pre mňa a moju rodinu, keď som si myslel, že žiadna nádej prišla, a aby moja rodina cíti znovu nažive tým, že vedie nám pôžičku nízkych úrokových sadzba 3% Nikdy som si nemyslel, že stále existujú skutočné veritelia úvery v oblasti internetu, ale k môjmu najväčšiemu prekvapeniu som dostal pôžičku bez plytvania veľa času, takže ak ste sa tam hľadajú pôžičku za akýchkoľvek finančných dôvodov vôbec potom budem poradenstvo vám na e-mail pani Clara Morgan Via: {clara_morgan@outlook.com} Pre viac informácií o tejto transakcii

PRAJEM TI VŠETKO NAJLEPŠIE

S Pozdravem
Pani Pani Susan vyničí

15.6.2015 18:22

williams loans

williams loans

URGENT ÚVER PONUKA PLATÍ TERAZ.
Dobrý deň,
Volám sa pani Vanessa, som zo Slovenska, ženatý, mám
hľadal skutočné úver spoločnosti za posledných 5 mesiacov
všetko, čo som dostal, bola banda podvody, ktorí ma vykonaných im veriť a na konci
dňa, vzali moje peniaze, bez toho, aby niečo na oplátku, všetko
moja nádej bola stratená, dostal som zmätený a frustrovaní, ja ho nájsť veľmi
ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcel mať nič spoločné
úverových firiem na internete, tak som šiel požičať nejaké peniaze z
priateľ, jej povedala som všetko, čo sa stalo, a ona povedala, že mi môže pomôcť, že
ona vie, že úver spoločnosť, ktorá mi môže pomôcť s akúkoľvek sumu úveru
potreboval ma s veľmi nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, že ona zrovna
Pôžička z nich, ona ma réžia o tom, ako žiadať o pôžičku, som urobil
rovnako ako ona mi povedala, som sa s nimi na E-mail: (williamsloans14@gmail.com), nikdy som veril, ale ja sa snažil, a my
Najväčším prekvapením som dostal pôžičku do 24 hodín, nemohol som uveriť,
Som šťastný a bohatý znova a ja som ďakoval Bohu, že takéto pôžičky
spoločnosti, ako je to stále ešte existujú na týchto podvodoch celého miesta,
prosím poradiť aj každý, tam vonku, ktorí sú v núdzi úveru ísť na
(Williamsloans14@gmail.com), ktoré sa nikdy nepodarí vás, a
váš život sa zmení, ako moje urobil.

25.6.2015 1:32

David Peterson

David Peterson

Ste v núdzi úveru, na kúpu domu, auto? Ste v akejkoľvek finančnej šlamastiky a chcete sa usadiť vaše krízy? Potrebujete pôžičku začať podnikať? Potrebujete úver splniť požiadavky rodinných príslušníkov alebo zostať finančne optimistický? Ak toto byť prípad, potom starať nič viac, pretože sme súkromná úver spoločnosť, ktorej cieľom je pomáhať ľuďom v núdzi finančne tak, aby mohli žiť život ako oni túžia. Vyplňte formulár nižšie a dostať späť k nám prostredníctvom e-mailu ako davidpetersonloanfirm1@outlook.com a budeme radi, aby vám pomohol.

meno:
Krajina:
štát:
Pohlavie:
Telefónne číslo:

Vyplňte tento a dostať sa späť k nám prostredníctvom e-mailu ako davidpetersonloanfirm1@outlook.com takže úver transakcia môže začať OK.

Meno: David Peterson
E-mail: davidpetersonloanfirm1@outlook.com

26.6.2015 19:35

David Peterson

David Peterson

Jste v nouzi úvěru, na koupi domu, auto? Jste v jakékoli finanční šlamastyky a chcete se usadit vaše krize? Potřebujete půjčku začít podnikat? Potřebujete úvěr splnit požadavky rodinných příslušníků nebo zůstat finančně optimistický? Jestliže toto být případ, pak starat nic víc, protože jsme soukromá úvěr společnost, jejíž cílem je pomáhat lidem v nouzi finančně tak, aby mohli žít život jako oni touží. Vyplňte formulář níže a dostat zpět k nám prostřednictvím e-mailu jako davidpetersonloanfirm1@outlook.com a budeme rádi, aby vám pomohl.

Jméno:
Země:
stát:
Pohlaví:
Telefonní číslo:

Vyplňte tento a dostat se zpátky k nám prostřednictvím e-mailu jako davidpetersonloanfirm1@outlook.com takže úvěr transakce může začít OK.

Jméno: David Peterson
E-mail: davidpetersonloanfirm1@outlook.com

30.6.2015 10:54

thomas

thomas

potrebujete pôžičku napíšte nám teraz: thomasrawlings2011@gmail.com

30.6.2015 18:03

william paul

william paul

Dobrý deň pán / pani:

Získanie úveru legitímna boli vždy obrovský problém Ak chcete klientmi
ktorí majú finančné problémy a potrebujete riešenie pre neho. Otázka
úverové a kolaterál sú niečo, čo klienti sú vždy obavy,
o tom, kedy žiadosti o úver z legitímnych veriteľa. Ale .. sme urobili
že rozdiel v poskytovaní úverov priemysle. Sme schopní zabezpečiť pre úver
z rozsahu 2500 dolár. na $ 500,000.000 tak nízke, ako 3%

Naše služby zahŕňajú nasledovné:
Konsolidáciu dlhu
Druhá Hypotéka
Obchodné úvery
Osobné pôžičky
Medzinárodné pôžičky
Úver na všetky druhy
Rodina úver
E.T.C

Žiadne sociálne zabezpečenie a žiadna kontrola kreditu, 100% záruka. Jediné, čo musíte
urobiť, je, dajte nám vedieť, čo presne chcete, a my iste, aby
si svoj sen. (Williamfinance@hotmail.com). hovorí ÁNO, keď vaše banky
Povedz nie. Konečne, my financovať malom meradle úver firma, sprostredkovatelia, malé
meradlo finančné inštitúcie pre nás majú neobmedzenú kapitál. Pre
ďalšie podrobnosti, ako ísť o obstaranie kontakt úveru nás, Láskavo
okamžite reagovať na tento e-mail: williamfinance@hotmail.com

1.7.2015 20:18

franklinosayandescott@gmail.com

Ahoj,
Všetci som tak šťastný, dáva sa na môj veľký svedectvo o tom, ako som dostal moje túžba výška úveru od pána Franklina Osayande Scott úver spoločnosti, chcem rýchlo využiť túto príležitosť, aby celý svet vie, o to, Am pani Ann Maxwell z Brazílie, som bol pri hľadaní úveru založiť svoj vlastný podnikania na podporu svojho manžela, pokiaľ ide deti výdavky, takže som išiel on-line vyhľadávanie pre pôžičku, keď som narazil na niektorých úverov, ktoré podvádzať a scammed moju málo peňazí v tomto procese dobe som dostal zmätený aj Ani neviem, čo robiť, už preto, že málo peňazí som mal so sebou odviezli tými podvodnými bastardi, ktoré sa nazývajú skutočné pôžičky veritelia, teda na jeden verný deň, ako som bol prehliadania internetu hľadal prácu som narazil Niektoré svedectvo komentoval na fóre o jeden pán Andrew Fred, a pani Monica Luis o tom, ako získať ich pôžičku od pána Franklin Osayande Scott úver spoločnosti E-mail: franklinosayandescott@gmail.com Tak som si povedal, že musím dať túto súd, pretože som bol tak vydesený o tom, čo sú ostatní veritelia urobili na mňa, tak som išiel napred vzal svoju osobnú e-mailovú adresu, ktorá bola v týchto pripomienok na fóre, tak som ho kontaktoval ho informoval, že som bol soudcoval k nemu niektorých zákazníkov, ktoré dostali ich pôžičku z jeho spoločnosti, pán Andrew Fred, a pani Monica Luis, takže keď počul, že bol veľmi šťastný, o tom, tak on mi, že som v pravom spoločnosti uistil, kde by som mohol prijímať moja túžba výšky úveru, Dali mi, že dlžník úver formulár žiadosti vyplniť a vrátiť sa, ja som všetko, dal im všetky moje potrebné informácie je o mne, takže som bol uvedený podmienky a stav ich spoločnosti Všetko prebehlo hladko bez zbytočného odkladu, v nie menej ako 24 hodín som bol informovaný, že môj úver platí suma 6000000 eur bola registrovaná a schválená ich úverovú predstavenstva správcu, takže v tomto procese dobe som bol tak šťastný, keď mi povedali, že by som mal im poslať bankové detaily, ale bol som trochu skeptický o tom, že tak som povedal: mám dôveru a veríme, že pre tento veriteľa volanie pána Franklina Scotta, dal som im prostredníctvom bankového účtu, takže prekvapivo aj prijímať a upozornenia z mojej banky, že môj účet bol pripočítaný s čiastkou 6.000.000 eur pán Franklin Osayande Scott, WOW..i málom omdlel, a tak som ho naliehavo email, že som prijímať svoj úver úspešne, tak moji milí bratia a sestry sa tam ešte stále hľadajú skutočné úver spoločnosti aj so poradiť, aby ste láskavo kontaktujte pána Franklina Osayande Scotta s týmto istým E-mail:
franklinosayandescott@gmail.com a ja viem, že bude tiež vám pomôžu s vašou túžby výšky úveru v poriadku, e-mail je dnes, a budete radi, že ste urobil.

2.7.2015 16:41

Sr Carlos Ellison

Sr Carlos Ellison

Potřebujete úvěr? Už jste hledali, kde získat úvěr? Už jste se snažil dostat jakýkoliv druh úvěru? pak platí nyní na? (carlosellisonfinance@outlook.com), chcete-li získat cenově dostupné úvěr. Úvěr je zde nabízen za velmi nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%. Kontaktujte nás teď, pokud máte zájem.

15.7.2015 22:31

alisa

alisa

ahoj,
Potrebuješ financovania. Vďaka Pán Denis veľa mojich priateľov a ja sme mali naše finančné prostriedky. To ponúka pôžičky medzi zvlášť 2500 € do € 2,500,000 vo výške 2%.
Tu je jeho e-mail: c.danmien@gmail.com

19.7.2015 13:19

alisa

alisa

ahoj,
Potrebuješ financovania. Vďaka Pán Denis veľa mojich priateľov a ja sme mali naše finančné prostriedky. To ponúka pôžičky medzi zvlášť 2500 € do € 2,500,000 vo výške 2%.
Tu je jeho e-mail: c.danmien@gmail.com

19.7.2015 13:20

Sr.Kelly Jerry

Sr.Kelly Jerry

Potrebujete úver? Čo typeof pôžičku hľadáte? kontaktujte nás na kellyjerrry040@yahoo.com pre viac informovať

20.7.2015 22:15

steven josh

steven josh

Dobrý deň, budete potrebovať krátkodobý alebo dlhodobý úver? len s 2% percentá úrokovej sadzby ... Vyhnite bol odmietaný bankou alebo inými úverových firiem. Žiadosť o pôžičku od nás ešte dnes na Stevena Josh Loan firma platí teraz .. Všetky maily so svojimi detaily a koľko budete potrebovať by mal zapísať do našej spoločnosti e-mail: stevenjoshloanfirm@gmail.com

1) Celé meno: ...........................
2) Štát: ...........................
3) Adresa: ...........................
4) Štát: ...........................
5) Sex: ...........................
6) Stav: ...........................
7) Zamestnanie: ...........................
8) Telefónne číslo: ...........................
9) V súčasnej dobe miesto v mieste práce: .....................
10) Mesačný príjem: ...........................
11) Úver Suma potrebná: ...........................
12) Pôžička Trvanie: ...........................
13) Účel úveru: ...........................
14) Už ste použili pred ..........

vďaka,

24.7.2015 11:45

Sr Kelly Jerry

Sr Kelly Jerry

Potrebujete naliehavú úver?
* Veľmi rýchly a naliehavé prevodom na váš bankový účet
* Splácania začína osem mesiacov po tom, čo ste získali Peniaze na váš bankový účet
* Dlhodobé splácania (1-30 roky) dobu trvaním
* Flexibilné podmínky Pôžičky a Mesačná splátka
kontaktujte legitímnych a licencované úver Spoločnosti authourised
aby sa finančná pomoc do inych krajinou.
pre viac informácií a Žiadosti o úver formulár Spoj sa podnikom prostredníctvom mailu: kellyjerrry040@yahoo.com
SIR KELLY JERRRY
generálny Riaditeľ
CASHFIRMARENA FIRM

24.7.2015 21:11

pani Nora

pani Nora

Potrebujete naliehavú pôžičku? ste v dlhoch? budete potrebovať naliehavú úver na financovanie svojho podnikania?, ste bol odmietnutý od vašej banky, starosti nič viac, Naše služby sú rýchle, jednoduché a bezpečné úvery teraz v akýchkoľvek okolností. Požičať až 2000 eur - 1,000.000 eur dnes! Obráťte sa na nás s informáciami úveru v tomto e-mailu: noramildred.loans@hotmail.com

Poznámka: Budete očakávať predbežné odpoveď a finančné prostriedky do 24 hodín

Pozdravy.
pani Nora

25.7.2015 10:33

Steven Lugal

Steven Lugal

dobrý deň,

Ste obchodné muž alebo žena?, Potrebujete úver? Máte záujem o získanie akýkoľvek typ úveru? alebo ste v každom finančnom chaose alebo potrebujete prostriedky na začatie vlastného podnikania? Potrebujete úver uhradiť svoj dlh alebo splatiť svoje účty, alebo začať pekný podnikanie? Máte nízke kreditné skóre a tie sú zisťujú, že je ťažké získať kapitál úver od miestnej banky / ďalších finančných ústavov? Potrebujete úver alebo finančných prostriedkov pre
Dôvod, ako sú:

osobné úver
podnikateľský úver
Domáce kapitálové pôžičky
Dlh Konsolidácia pôžičiek

kontaktujte nás prostredníctvom firmy e-mailom na: stevelugalloanfirms@gmail.com

Vďaka ako očakávame vaše rýchla reaguje.
S Pozdravom,
steven Lugal

26.7.2015 2:04

Mrs Rachel

Mrs Rachel

Ahoj všetci som tu, aby svedčil Ako som dostal pôžičku od pána akis. potom, čo som sa niekoľkokrát z rôznych úverových úverov, ktorí tvrdili, že tiež svedčiť priamo v tomto fóre, Myslel som, že svedectvo, kde skutočný a som sa, ale oni mi nikdy nedal úver. Bol som v núdzi naliehavé pôžičky začať podnikať a ja používať od rôznych úverových úverov, ktorí sľúbili pomôcť, ale oni mi nikdy nedal loan.Until kamarátku predstaviť ma pánovi akis. kto sľúbil mi pomohol a naozaj urobil, čo sľúbil bez akejkoľvek formy delay.I nikdy nenapadlo, že stále ešte existujú spoľahlivé úver veritelia, kým som sa stretol Mr.Akisu, ktorí sú skutočne pomohol s pôžičkou a zmenil moje belief.I nie vedieť, ak ste v žiadnom prípade potrebuje skutočné a naliehavé úver, bez pocitu kontaktovať Mr.Akisu prostredníctvom svojho email{Akisuloancompany@gmail.com} Ďakujem vám môže Boh vám žehnaj

31.7.2015 18:44

Mrs Anita

Mrs Anita

Ahoj všetci,
Volám sa pani Anita. Bývam v Londýne vo Veľkej Británii a ja som šťastná žena dnes? a povedal som ja, že každý veriteľ, ktorý zachráni moju rodinu z našej zlej situácie, budem odkazovať akýkoľvek subjekt, ktorý hľadá pôžičku pre neho, on mi dal šťastie pre mňa a moju rodinu, bol som v núdzi úveru vo výške $ 250,000.00 na začať svoj život na celom ako som slobodná matka s 3 deťmi som sa stretol tento úprimný a Boh sa báť človeka úveru veriteľa, ktorý mi pomohol s pôžičkou vo výške $ 250,000.00 US Dollar, on je Boh sa báť človeka, ak ste v núdzi úveru a budete splácať úver, kontaktujte ho mu povedať, že je pani Anita, že vás odkázať na neho. kontaktujte Mr.Robert, prostredníctvom e-mailu: (robertfinancial_loancompany@yahoo.com) Ďakujem

31.7.2015 18:46

Adamfred

Adamfred

ahoj
Myslíte si, potrebujete pohodlné úver k vašej spokojnosti?
Ponúkame cenovo dostupný úver @ 3% úrokovou sadzbu k dispozícii pre miestne
a
medzinárodná dlžníkov.
Sme certifikovaní, dôveryhodné, spoľahlivé, efektívne, rýchly a dynamický
a spolupracujeme s našimi zákazníkmi.
Dávame sa dlhodobý úver dve-padesátrok maximálnych
kontaktuj nás
na (adamfred23@GMAIL.COM)
(Adamfred2@outlook.com)
ÚVER PRIHLÁŠKA
NAME: ................................
Pohlavie: .........................
RODINNÝ STAV:...........................
KONTAKTNÁ ADRESA: ................................
MESTO / PSČ: .................
KRAJINA: .................
Suma potrebná AS úveru: ..............
PÔŽIČKA DOBA: ...............
MESAČNÝ PRÍJEM:.............
Zamestnanie: ............
Účel úveru: ...........
Platné telefónne číslo: .............
FAX: ................
Vyplňte tento formulár a odovzdá ju späť (
adamfred23@gmail.COM)
(Adamfred2@outlook.com)

3.8.2015 0:22

Joachim Hudec

Joachim Hudec

Dobrý deň, malých a stredných podnikov výplate úveru spoločnosti, malé a stredné podniky sa realitný Ako osobnej obchodnej úvery s kapitálovú základňu Medzi sumou Až 1,000.00 robiť 100.000,00 amerických dolárovú, Európske eurach britských librách pre jednotlivcov, KFU si spolupracovať Tela, bez ohľadu na ich rodinný stav, pohlavie, POLOHA náboženstvo, pivo, na ktoré malo byť právne prostriedky na splatenie úveru v stanovenej Lehote Musi hoci hoden Dôvery s úrokovými sadzbami Ako minimálne Ako 2%. e-mail (daypay_pay@outlook.com)

7.8.2015 0:26

Mr Titcomb Brown

Mr Titcomb Brown

Dobrý deň, som registrovaná súkromné ​​peniaze veriteľa. Dávame z úverov na pomoc ľuďom, firmám, ktorí potrebujú aktualizovať svoje finančnej situácii na celom svete, s veľmi minimálne ročnej úrokovej miery tak nízke, ako 2% v priebehu jedného roka až 30 rokov splácania dobu trvania do ktorejkoľvek časti sveta. My rozdávať pôžičky v rozmedzí od 5000 eur na 100000000 eur. Naše pôžičky sú dobre poistení pre maximálnu bezpečnosť je našou prioritou. Záujemca by mal kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: (amigoloancompany1@yahoo.co.za)

Už ste bola odmietnutá toľko bánk
potrebujete financovať k rozšíreniu vás podnikania,
budete potrebovať osobné pôžičku

Požiadať o pôžičku, pošlite stanovuje podrobnosti nižšie:
1. Celé meno
2. Adresa
3. Suma
4. Dĺžka Obdobie
5.Phone Number
6. Zamestnanie

Pán Brown Titcomb

12.8.2015 21:13

jose dennison

jose dennison

Vážený pán / pani
ÚVER čo najrýchlejšie do 2 dní. Jose finančné fond Micro Plc osobné aj komerčné, X-mas úver, Dom úveru vo výške 2% úrok rate.Interested osoby by mali kontaktovať úver dôstojník cez e-mail s informácií nižšie:
Krstné meno: ..... PRIEZVISKO: ...... KRAJINA: ....... Telefón: ..... Zamestnanie: ...... AGE: ...... ....... SEX: ...... Rodinný stav: ...... PÔŽIČKA Suma potrebná: ...... MESAČNÝ PRÍJEM ...... PÔŽIČKA DOBA: ..... .Officer Meno: Loan Investičné ponuka E-mail: josedennisonloans007@googlemail.com
Vďaka a Boh žehnaj
S pozdravom,
José

16.8.2015 8:43

frank williams

frank williams

Pozor prosím: Ste finančne dole? Potrebujete úver splatiť účty, alebo kúpiť domov alebo zvýšiť vaše podnikanie? Požiadať o pôžičku teraz a dostať schválený. Ponúkame všetky druhy pôžičky so zníženou úrokovou sadzbou. Náš úver program je veľmi priame a flexibilné, ako vaše spokojnosť a finančný úspech je náš cieľ. V prípade záujmu o bližšie informácie, kontaktujte nás cez e-mail:(skyloanservices2015@gmail.com)

21.8.2015 5:30

franklin scott

franklin scott

Ahojte všetci,
Som pani Elizabeth Lisa z Ohia USA, rýchlo Chcem, aby tento prostriedok, aby strihol svedectvo o tom, ako ma Boh zameraný na Legit a skutočné úveru veriteľa, ktorý transformovaná môj život od trávy, aby milosť, z chudoby do bohatej žene ktorí teraz môžu pochváliť zdravý a bohatý život bez stresu alebo finančných ťažkostí. Po toľkých mesiacoch sa snaží získať úver na internete a bol scammed čiastku vo výške $ 5,2 tisíc stal som sa tak zúfalá, pri získaní úveru od legit úver veriteľa on-line, ktorí nebudú Pridať k mojim bolestiam, a potom som sa rozhodol kontaktovať priateľa baňa, ktorý nedávno dostal pôžičku on-line, sme diskutovali o tomto probléme a nášmu záveru, ona mi povedala o mužovi menom pán Franklin Osayande Scott, ktorý je CEO spoločnosti Franklin osayande Scott úver spoločnosti E-mail: franklinosayandescott@gmail.com~~HEAD=pobj Takže som sa uchádzal o pôžička súčet ($ 320,000.00 USD) s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, takže pôžička bola ľahko schválený bez stresu a všetkých prípravkov, kde urobených týkajúce sa prevodu úveru a za menej ako dva (2) dni Úver bol uložený do svojho bankového účtu tak chcem poradiť jednu potrebujú úver, aby ho rýchlo kontaktovať prostredníctvom e-mailu: franklinosayandescott@gmail.com alebo Facebook: Franklin Osayande Scott nevie, robím to sa modlím, aby mu Boh požehná pre dobrú vec, ktorú má vykonané v mojom life.Thank Boha môžem znovu usmievať odporúčam túto spoločnosť všetkým tým, ktorí boli uvedení do omylu, a tých, ktorí boli oklamaní, sú spoľahlivé a dôveryhodné. V prípade, že potrebujete vedieť viac, e-mail sa spoločnosť na franklinosayandescott@gmail.com e-mail je dnes a budete radi, že ste urobil.

Pani Elizabeth Lisa
Boh žehnaj.

24.8.2015 0:58

harry

harry

Dobrý deň, ja som pán harryjohnson, súkromné pôžičky veriteľ, ktorý dáva život čas príležitosť úverov. Potrebujete naliehavú úver zrušte svoje dlhy, alebo budete potrebovať kapitálové úver zlepšiť svoje podnikanie? ste bol odmietnutý bankami a inými finančnými agentúry? Potrebujete konsolidačný úver alebo hypotéku? hľadať nič viac, pretože my sme tu preto, aby všetky svoje finančné problémy, ktorým konkrétne minulosťou. My úverové fondy sa na osoby, ktoré potrebujú finančnú pomoc, ktoré majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na zaplatenie účtov, aby investovali na podnikanie v pomere 2% .Aj chcete použiť toto médium Vám oznámiť, že sme poskytnúť spoľahlivý a pomoc príjemcu a bude ochotný vám ponúknuť loan.So napíšte nám dnes na: harryjohnson021@gmail.com

27.8.2015 1:24

Jerry Thompson

Jerry Thompson

Welcome To Jerry Thompson úver spoločnosti.

Ponúkame úvery fyzickým osobám po celom svete. Naša ponuka úver je
k dispozícii pre ľudí so zlou úverovou a bez umiestnenia akýkoľvek
zabezpečenie, aby zabezpečila úver, Ponúkame rôzne typy pôžičiek
jednotlivci ---

osobné pôžičky
refinancovať úvery
investor úvery
auto úvery
Konsolidáciu dlhu úvery
obchodné úvery
medzinárodná pôžičky

Záujemcovia by mal klient, vyplňte prosím podrobnosti aplikácie below--

APLIKÁCIE
Vaše celé Details______
Celé meno______________
Výška úveru Need_______
Pôžička Trvanie: _________
Telefónne číslo:__________
Štát: _________________
Mesačný príjem:________
Krajina: _______________

Akonáhle sme dostali vašu poštu,
budeme zašleme naše úverové podmienky pre riadenie.

Ohľadoch.
JERRY Thompson.
STRÁNKY: http://jerrythompson189.wix.com/jerrythompsonloan
EMAIL ADDRESS ------- [jerrythompson189@gmail.com]
JERRY THOMPSON ÚVER FIRMY

27.8.2015 1:29

Anita Frank

Anita Frank

Dobrý deň, moji milí ľudia, ja som Anita Frank, v súčasnej dobe žije v New Jersey City, USA. Som vdova v okamihu, keď sa tromi deťmi a bol som uviazol vo finančnej situácii, v apríli 2015, a som potreboval k refinancovanie a platiť svoje účty. Snažil som sa snaží pôžičky od rôznych úverových firiem súkromných i firemných, ale nikdy sa s úspechom, a väčšina bánk klesol môj kredit, nemajú plný korisťou tých chuligánov v tam, že im volajú seba peniaze, požičiavateľ všetci sú podvod, všetko, čo chcem, je vaše peniaze a dobre nie je počuť od nich znovu urobili mi to dvakrát, než som sa stretol pán Wilson Edwardsa najzaujímavejšie na tom je, že môj úver bol transfer do mňa v 74hours tak som sa poradiť, aby ste kontaktovať pána Edwards Ak sa vám majú záujem o získanie úveru, a ste si istí, môžete ho splatiť včas ho môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu ......... (wilsonedwardsloancompany@gmail.com) žiadna kontrola kreditu, žiadna spolupráca svojím podpisom s len 2% úrokovou sadzbou a lepšie splátkových kalendárov a naplánovať pokiaľ je nutné sa obrátiť na ktorúkoľvek firmu s odkazom na zabezpečenie pôžičky bez ručiteľa potom dnes kontaktujte pána Wilsona Edwards pre váš úver
Ponúkajú všetky druhy kategórií úveru, ktoré
Krátkodobé pôžičky (5_10years)
Dlhodobé pôžičky (20_40)
Media termínovaná pôžička (10_20)
Ponúkajú pôžičku, ako je
Domáce úver ............., Business úver ........ dlhu úver .......
Študentská pôžička .........., Business spustení úver
Podnikateľský úver ......., úver spoločnosti .............. atď
Email .......... (wilsonedwardsloancompany@gmail.com)
Pokiaľ ide o finančnú krízu a pôžičky potom Wilson Edwards úver finančnej je miesto, kam ísť, prosím mu len povedať, že pani Anita Frank vás nasmeruje Good Luck ................... ....

28.8.2015 22:15

harry

harry

Dobrý deň, ja som pán Harry Johnson, súkromné ​​pôžičky veriteľ, ktorý dáva život čas príležitosť úverov. Musíte naliehavú úver zrušte svoje dlhy, alebo budete potrebovať kapitálové úver pre vaše podnikanie? Už ste bol odmietnutý bánk a iných finančných inštitúcií? Potrebujete konsolidačný úver alebo hypotéku? Hľadať nie viac, pretože sme tu preto, aby všetky svoje finančné problémy vecou minulosti. My úverové fondy od jednotlivcov, ktoré potrebujú finančnú pomoc, ktorí majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na platenie účtov, investovať do podniku vo výške 2%. Chcem, aby tento prostriedok Vás informovať, že sme sa poskytujú spoľahlivé a príjemcu pomoci a sú pripravení Vám ponúknuť kredit.Tak dnes nám napíšte na adresu: harryjohnson021@gmail.com

31.8.2015 7:50

Jerry Thompson

Jerry Thompson

Welcome To Jerry Thompson úver spoločnosti.

Ponúkame úvery fyzickým osobám po celom svete. Naša ponuka úver je
k dispozícii pre ľudí so zlou úverovou a bez umiestnenia akýkoľvek
zabezpečenie, aby zabezpečila úver, Ponúkame rôzne typy pôžičiek
jednotlivci ---

osobné pôžičky
refinancovať úvery
investor úvery
auto úvery
Konsolidáciu dlhu úvery
obchodné úvery
medzinárodná pôžičky

Záujemcovia by mal klient, vyplňte prosím podrobnosti aplikácie below--

APLIKÁCIE
Vaše celé Details______
Celé meno______________
Výška úveru Need_______
Pôžička Trvanie: _________
Telefónne číslo:__________
Štát: _________________
Mesačný príjem:________
Krajina: _______________

Akonáhle sme dostali vašu poštu,
budeme zašleme naše úverové podmienky pre riadenie.

Ohľadoch.
JERRY Thompson.
STRÁNKY: http://jerrythompson189.wix.com/jerrythompsonloan
EMAIL ADDRESS ------- [jerrythompson189@gmail.com]
JERRY THOMPSON ÚVER FIRMY

31.8.2015 7:57

Richard Farmer

Richard Farmer

Pozor prosím: Ste finančne dole? Potrebujete úver splatiť účty, alebo kúpiť domov alebo začať vaše podnikanie? Požiadať o pôžičku teraz a dostať schválený. Ponúkame všetky druhy pôžičky so zníženou úrokovou sadzbou vo výške 2%. Náš úver program je veľmi priama a flexibilné, ako vaše spokojnosť a finančný úspech je náš cieľ. V prípade záujmu o bližšie informácie, kontaktujte nás cez e-mail: creditconsultance890@outlook.com

8.9.2015 16:05

Ahoj
Chcete-li správně, abych se představil, já jsem pan Franklin Scott soukromý věřitel i rozdávat půjčku ve výši 2% úrokovou sazbou. Jedná se o finanční příležitost u vašich dveří krok, se ještě dnes a získejte rychlé půjčky. Existuje mnoho tam venku hledají finanční příležitost, nebo pomoc po celém místech a přesto stále nejsou schopni dostat jeden. Ale to je finanční příležitost u vašich dveří krok, a jako takový si nemůžete dovolit nechat ujít tuto příležitost. Tato služba je poskytnout oběma jednotlivce, společnosti, obchodní muže a ženy. Výše úvěru
sahá od jakékoliv množství dle Vašeho výběru Pro více informací
kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: franklinosayandescott@gmail.com

ÚVĚR PŘIHLÁŠKA výplň a RETURN.

Celé jméno..........

Osobní Telefonní číslo ..........

Země ..........

Adresa ..........

Státní ..........

Věk ..........

Už jste použili předtím? .........

Stav..........

Výše úvěru potřebná jako půjčku ..........

Úvěr Doba trvání ..........

Zaměstnání ..........

Měsíční příjem..........

V potvrzení těchto údajů, se zašleme vám naše podmínky spolu s splátkovým kalendářem a pokud souhlasíte s podmínkami, stojíte dostat své půjčky do 24 hodin. To záleží na vašem závažnosti a naléhavosti při získávání úvěru. E-mail: franklinosayandescott@gmail.com
Rád jsem čekají na Vaši rychlou reakci,

S úctou,

Pan Franklin Scott ..

8.9.2015 18:48

Dôvera

Dôvera

Som Faith hácik podla mena. Chcem, aby tento prostriedok používat, aby upozornil všetky pôžicky azyl byt velmi opatrní, pretože tam sú podvody všade Pred niekolkými mesiacmi som bol financne napätá, a vzhladom k mojej zúfalstva som bol scammed niekolko on-line veritelov. Som takmer stratil nádej, až môj priatel ma odvolával sa na velmi spolahlivý veritela volal pani Laura Smith, ktorý mi požicat nezaistený úver vo výške 850.000 eur pocas 40minút bez stresu. Ak ste v núdzi akéhokolvek druhu úveru s ním práve teraz kontaktovat prostredníctvom: {mrslaurasmithloanfirm@hotmail.com} Ja som za použitia tohto média, aby upozornil všetky pôžicky azyl, pretože pekla som prešiel do rúk týchto podvodných veritelov. A ja si neželám ani môj nepriatel prejst také peklo, že som prešiel do rúk týchto podvodných pre on-line veritelia, budem tiež chcem, aby si mi pomohol prejst tieto informácie s ostatnými, ktorí sú zároven v núdzi úveru, akonáhle sa tiež dostávajú vaše úver od pani Laura Smith Modlím sa, aby Boh ju dal dlhú životnost.

Boh jej žehnaj naveky.

Dôvera

19.9.2015 15:31

Barbara

Barbara

Som Barbara háčik podľa mena. Chcem, aby tento prostriedok používať, aby upozornil všetky pôžičky azyl byť veľmi opatrní, pretože tam sú podvody všade Pred niekoľkými mesiacmi som bol finančne napätá, a vzhľadom k mojej zúfalstva som bol scammed niekoľko on-line veriteľov. Som takmer stratil nádej, až môj priateľ ma odvolával sa na veľmi spoľahlivý veriteľa volal pani Laura Smith, ktorý mi požičať nezaistený úver vo výške 70,000euro v 40minút bez stresu. Ak ste v núdzi akéhokoľvek druhu úveru s ním práve teraz kontaktovať prostredníctvom: {mrslaurasmithloanfirm@hotmail.com} Ja som za použitia tohto média, aby upozornil všetky pôžičky azyl, pretože pekla som prešiel do rúk týchto podvodných veriteľov. A ja si neželám ani môj nepriateľ prejsť také peklo, že som prešiel do rúk týchto podvodných pre on-line veritelia, budem tiež chcem, aby si mi pomohol prejsť tieto informácie s ostatnými, ktorí sú zároveň v núdzi úveru, akonáhle sa tiež dostávajú vaše úver od pani Laura Smith Modlím sa, aby Boh ju dal dlhú životnosť.

Boh jej žehnaj naveky.

Barbara

20.9.2015 13:03

l

l

Kontakt: laco.b.pp@post.sk

22.9.2015 23:49

sir joel williams

sir joel williams

* Splácanie začína osem mesiacov po tom, čo dostanete peniaze
bankový účet
* Dlhodobé splácania (1-30 rokov) Dĺžka
Financovanie v 72-96 hodín po obdržaní informácie, ktoré potrebujú
od teba.

Pre viac informácií a žiadosti o úver vytvoria spoločný podnik, a to prostredníctvom

SIR EVA DEMETER
Generálny riaditeľ
CASHFIRM

24.9.2015 4:25

Mr Lawson warren

Mr Lawson warren

pozor

Som Pan Lawson warren, dáme všetky druhy pôžičky pre všetkých, ktorí potrebujú finančnú pomoc. ste v núdzi naliehavé pôžičky Buya domu? alebo splatiť svoje účty, alebo založiť veľmi dobrý obchod? láskavo kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu spoločnosti: Lawsonwarrenfinance@outlook.com dáme všetky pôžičky na veľmi lacné sadzby vo výške 3%. Pre viac informácií napíšte nám teraz: Lawsonwarrenfinance@outlook.com.
poďakovanie
Pán Lawson warren
Spoločnosť email: Lawsonwarrenfinance@outlook.com

25.9.2015 7:35

jose dennison

jose dennison

Vážený pán / pani ÚVER čo najrýchlejšie do 2 dní. Jose finančné fond Micro Plc osobné aj komerčné, X-mas úver, Dom úveru vo výške 2% úrok rate.Interested Ľudia by sa mali obrátiť úver dôstojník prostredníctvom e-mailu s nižšie informácie: Meno: ..... priezvisko: .. .... KRAJINA: ....... Telefón: ..... Zamestnanie: ...... AGE: ............. pohlavie: .... ..MARITAL STAV: ...... PÔŽIČKA Suma potrebná: ...... MESAČNÝ PRÍJEM ...... PÔŽIČKA DOBA: ...... Officer Meno: Loan Investičné ponuka E-mail: josedennisonloans007 @ Googlemail. com Vďaka a Boh žehnaj Pozdravy, Mr.Jose Dennison

27.9.2015 22:12

Miller Porter

Miller Porter

Ak potrebujete núdzové úver od renomovanej spoločnosti,
s dobrými podmienkami a pracovné vzťahy, potom
by mal kontaktujte nás, keď sme ponúkajú pôžičky na
cenovo úrokovou sadzbou vo výške 3% a vaša práca u nás
Bude to dobrá skúsenosť. Ak máte záujem, kontakt
nás emailom: Millerporter102@gmail.com

28.9.2015 14:08

Mr David

Mr David

David dôveryhodnosti financovať služby
HEAD OFFICE - 3 Basinghall Avenue, VEĽKÁ BRITÁNIA
EMAIL ADRESA - [davidloanfirm12@hotmail.com]
-------------------------------------------------- -------
david výpožičke financovať služby, rozdávať pôžičky z rozsahu
euro1,000 na euro90,000,000. Naše pôžičky sú dobre poistení a maximálnu bezpečnosť
je pre nás prioritou, pri záujmu 2% sadzbou.

dostupné úvery
* Obchodné úvery.
* Osobné pôžičky.
* Obchodné úvery.
* Investície Pôžičky.
* Vývoj úverov.
* Úvery zo stavebného sporenia.

Ak budete potrebovať niektorý z týchto typov úveru, budete musieť pre naplnenie
pod nižšie forme.

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR
Meno: ----------------
Adresa: -------------
Krajina: -------------
Zamestnanie: ----------
Výška úveru ----------
Účel úveru ------
Úver Doba --------
Telefónne číslo:--------

NÁŠ E-mail je EMAIL---{davidloanfirm12@hotmail.com]

POBYT BLESS
davidloanfirm12@hotmail.com
david pôžičiek SLUŽBY

1.10.2015 1:10

sir joel williams

sir joel williams

bankový účet
od teba.

SIR EVA DEMETER
Generálny riaditeľ
CASHFIRM

6.10.2015 3:53

Travis Anne

Travis Anne

Ahoj, veľmi drahé hi (e), rodičia, veľká), brat alebo sestra a všetkým tým, ktorí videli a prečítajte si tento Annonse.
Ma escuse som sa za nepríjemnosti, ale mám ponúknuť fait.Donc ďakujem vám za pozornosť.
Ja som s jednotlivými ponukami, úvery s nízkymi úrokovými sadzbami (3%) pre jednotlivcov, firmy, osobné investície a mnoho ďalších
pomáham všetkých ľudí (Youth étudients; pracovníkov, učňov), ktorí túžia, aby vykonala niečo malé, alebo rozšíriť svoje podnikanie alebo inak.
Som pripravený vás uspokojiť maximum 48 hodín alebo 72 hodín od obdržania vašej žiadosti formulované. Ak máte záujem o viac informácií o svojich úverových podmienok Kontaktujte ma má adesso Email: annetravis8@gmail.com

8.10.2015 18:22

sir joel williams

sir joel williams

bankový účet
od teba.

SIR EVA DEMETER
Generálny riaditeľ
CASHFIRM

9.10.2015 16:40

harry

harry

Dobrý deň, ja som pán harryjohnson, súkromné pôžičky veriteľ, ktorý dáva život čas príležitosť úverov. Potrebujete naliehavú úver zrušte svoje dlhy, alebo budete potrebovať kapitálové úver zlepšiť svoje podnikanie? ste bol odmietnutý bankami a inými finančnými agentúry? Potrebujete konsolidačný úver alebo hypotéku? hľadať nič viac, pretože my sme tu preto, aby všetky svoje finančné problémy, ktorým konkrétne minulosťou. My úverové fondy sa na osoby, ktoré potrebujú finančnú pomoc, ktoré majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na zaplatenie účtov, aby investovali na podnikanie v pomere 2% .Aj chcete použiť toto médium Vám oznámiť, že sme poskytnúť spoľahlivý a pomoc príjemcu a bude ochotný vám ponúknuť loan.So napíšte nám dnes na: harryjohnson021@gmail.com

14.10.2015 0:04

Nancy Neupane

Nancy Neupane

I Can úsmev s tým mužom som dostal pôžičku od jeho spoločnosť

Koniec svoje finančné starosti

Ja som Nancy Neupane z USA Texas môžem úsmev s týmto mužom Andres Williams som dostal pôžičku vo výške $ 75,000.00 dolárov zo svojej spoločnosti a dvaja z mojich kolegov tiež dostal podnikateľské úvery od tohto muža, bez toho, aby difficulty.with proste žiadny poplatok a zabezpečenie prenosu možnosť Radím vám, aby ste si vybrať zlú osobu, ak ste skutočne požiadať o hotovostný úver pre váš projekt a každý iný. Aj zverejní túto správu, pretože pán Andres Williams sa cítim rošt s týmto úverom. Je to vďaka priateľovi, že som sa stretol tento úprimný a veľkorysý muž, ktorý mi pomohol získať tento úver. Ak chcete regulovať svoj život, budete potrebovať peniaze, ste prilepené, žiadny prístup k bankovým úverom, alebo nemajú výhodu banky, je potrebné financovať vašu stavbu, rozvoja nehnuteľností, vytvoriť si vlastný podnik si vlastného podnikania, sme videli, a je potrebné, aby sa peniaze, zlou kreditnou alebo potrebujú peniaze na platenie účtov či dlhy. Tak som sa poradiť, aby ste sa obrátili a stretnúť sa s tebou za služby, ktoré žiadajú o ňom. Jeho E-mailová adresa: ............ andresloanfirm07@live.com
Kontakt ho pre viac informácií, byť jasný a úprimný. Kontaktujte ho pomocou emailu: andresloanfirm07@live.com

Pozdravy

Nancy Neupane

15.10.2015 1:40

trabado villaspin

trabado villaspin

Myslíte si, že o získanie úveru? Ste vážne potrebuje naliehavú pôžičky začať svoj vlastný podnik? Ste v dlhoch? Toto je vaša šanca na dosiahnutie vášho želania, dávame osobné úvery, podnikateľské úvery a firemných úverov a všetky typy úveru s 2% záujmu o viac informácií nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu(TRABADOVILLASPIN@GMAIL.COM)

15.10.2015 18:55

trabado villaspin

trabado villaspin

Myslíte si, že o získanie úveru? Ste vážne potrebuje naliehavú pôžičky začať svoj vlastný podnik? Ste v dlhoch? Toto je vaša šanca na dosiahnutie vášho želania, dávame osobné úvery, podnikateľské úvery a firemných úverov a všetky typy úveru s 2% záujmu o viac informácií nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu(TRABADOVILLASPIN@GMAIL.COM)

15.10.2015 19:05

irine hernandez

irine hernandez

dobrý deň,
To je informovať širokú verejnosť, že pani Irine Hernandez, súkromné pôžičky veriteľ otvoriť finančné príležitosti pre každého, kto v prípade potreby akejkoľvek finančnej pomoci. Dávame sa úver vo výške 2% úrokovej sadzby na jednotlivcov, podniky a spoločnosti pri jasné a pochopiteľné forme a kondícii. kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mail: (Hernandezirine@gmail.com)

16.10.2015 20:38

pedro roberto

pedro roberto

Dobrý deň, ja som pán Pedro Roberto súkromné pôžičky, ktorí požičiavajú životné čas príležitosť. Musíte naliehavú pôžičku splatiť svoje dlhy, alebo potrebujete úver zlepšiť svoje podnikanie? Už ste bol odmietnutý bánk a iných finančných inštitúcií? Musíte konsolidácie, alebo hypotekárny úver? Pozrite sa žiadne ďalšie, pretože sme pre všetky vaše finančné problémy v minulosti tu. Požičali sme peniaze ľuďom, ktorí potrebujú finančnú pomoc, ktoré majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na platenie účtov, investovať do podniku vo výške 2%. Chcem, aby tento prostriedok Vám oznámiť, že ponúkame spoľahlivú pomoc a príjemcu a budú ochotní ponúknuť úvery. Tak kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu na: (PEDROROBERTOLOAN@GMAIL.COM)

16.10.2015 20:40

fernan tina

fernan tina

Dobrý deň, ja som pani Tina, súkromné pôžičky, ktorí požičiavajú životné čas príležitosť. Potrebujete urgentná úver splatiť svoje dlhy, alebo potrebujete úver zlepšiť svoje podnikanie? Tie boli zamietnuté bánk a iných finančných inštitúcií? Potrebujete konsolidačný úver alebo hypotéku? hľadá viac, pretože sme tu preto, aby všetky svoje finančné problémy, ktorým konkrétne minulosťou. Naše pôžičky pre jednotlivcov, ktoré potrebujú finančnú pomoc, ktoré majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na platenie účtov, investovať do podnikania na úrovni 2%. Chcem, aby tento prostriedok Vám oznámiť, že ponúkame spoľahlivú pomoc a príjemcu a budú ochotní ponúknuť úvery. Tak kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu na adrese: fernantinaloan@gmail.com

17.10.2015 20:34

franklin scott

franklin scott

Som Pán Franklin Scott certifikovaný úver veriteľ, ponúkam úver na individuálne i verejného sektora, ktoré potrebujú finančnú pomoc na nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%. Zlé úvery prijateľný, podmienky sú veľmi jednoduché a considerate.You nebudete ľutovať nič v tomto úverovej transakcie, pretože som sa budete usmievať. Naša spoločnosť zaznamenala mnoho objavov v oblasti poskytovania prvotriednych finančných služieb pre našich klientov, a to najmä v oblasti Orderline úveru a zabezpečenie kapitálu pre jednotlivcov a spoločnosti. Priniesli sme chorľavejúcu priemysel späť k životu, a sme späť dobré podnikateľské nápady, poskytnutím finančných prostriedkov na ich úvodného. Máme sieť investorov, ktorí sú ochotní poskytnúť finančné prostriedky bez ohľadu na sumu, ktorá jednotlivcom a organizáciám začať podnikanie a prevádzku. E-mail: franklinosayandescott@gmail.com Chcem, aby ste pochopili, že som Mr.Franklin Scott je mimo pomôcť menšie finančné privilégium dostať späť na trať tým, že poskytuje všetky typy úverov, ktoré im (EG) hypotéky, úvery na bývanie , podnikateľské úvery, zlé úverové pôžičky, obchodné úvery, štart-up-prevádzkové kapitálové pôžičky, úvery zo stavebného sporenia, pôžičky na autá, hotelové úvery a študentské pôžičky, na čo ešte čakáte na ASAP prečo nevyskúšaš pán Franklin Scott úver spoločnosti a byť bez dlhov každá zúčastnená Klient by ma ASAP kontaktovať (franklinosayandescott@gmail.com), a budem vám pomôžu s vašou túžby výšky úveru v poriadku, mi e-mailom dnes a budete radi, že ste urobil.

18.10.2015 23:23

MARK

MARK

2% ÚVER PONUKA NA MARK WILLIAM PÔŽIČKA firma. E-mail: mw.org.net@hotmail.com
Ste v núdzi úveru, alebo ste boli zase dole od vašej banky predtým, to je príležitosť, ktorú hľadáte. Ponúkame všetky druhy úveru, ako je podnikateľský úver, auto úver, úver spoločnosti, rizikový kapitál, úver na bývanie, študentské pôžičky alebo akýkoľvek úver podľa svojho výberu na 2% úrokovou sadzbou. Záujemcovia by sa mali obrátiť na nás: mw.org.net@hotmail.com s nasledujúcimi údajmi:

meno ______
priezvisko _______
krajiny _________
Mesto: ____________
PSČ: ________
sex __________
Dátum narodenia:___
Telefón: _______
Rodinný stav:__
zamestnania ______
Množstvo požadovaného úveru _____
Účel pôžičky _
Doba trvania úveru ___
Mesačný príjem __
Môžete požiadať o pôžičku pred (áno alebo nie)

Všetky odpovede na: mw.org.net@hotmail.com pre ďalšie podrobnosti.

19.10.2015 0:56

Ramires Perez

Ramires Perez

dobrý deň
Ste muž alebo žena?
Ste v akejkoľvek finančnej neporiadok alebo potrebujete finančné prostriedky na
Začatie vlastného podnikania? Potrebujete úver splatiť svoje dlhy, alebo
platiť svoje účty, alebo začať pekný podnikanie?
Máte nízke kreditné skóre, je ťažké získať pôžičky od miestneho kapitálu
Bánk a iných finančných inštitúcií. Kontaktujte nás teraz
úver s podrobnosti nižšie.
Pôžičky aplikácie, kompletný a návratu
Názov žiadateľa:
Krajina:
telefón:
Vek:
Požadovanú sumu ako úver:
Dĺžka:
Sme certifikované dôveryhodný, spoľahlivý, efektívny, rýchle,
dynamické. Kontaktujte nás ešte dnes
Ďakujem vám a Boh ti žehnaj.
Riaditeľ reklamy...
ramiresperez75@gmail.com

19.10.2015 15:00

RAMIREZ GLORIA

RAMIREZ GLORIA

Myslíte si, že o získanie úveru? Ste vážne potrebuje naliehavú pôžičky začať svoj vlastný podnik? Ste v dlhoch? Toto je vaša príležitosť na dosiahnutie vášho želania, dať osobné úvery, podnikateľské úvery a obchodné úvery a všetky typy úveru s 2% úrok pre viac informácií nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu (ramirezglorialoan@gmail.com)

20.10.2015 9:15

tom sherman

tom sherman

Ja som pán Tom Sherman, Potrebujete
naliehavú pôžičku? to rozdávať úver za úrokovú sadzbu vo výške 3%, Ponúkam pôžičky
všetky kategórie, všetky druhy obchodných organizácií, ak máte záujem.
E-mail: tomjerryloans@hotmail.com musíte nám e-mail s týmto
nižšie uvedené informácie
Prvé informácie VYPLNIT:
Celé meno:
Krajina:
Telefónne číslo:
Číslo faxu:
Pôžička Suma potrebná:
Pôžička Trvanie:
zamestnanie:
Vek:
Ďalšie Druhy:
Ak niektorý Názov spoločnosti:
Mesačný príjem:

23.10.2015 7:46

Mr Partrick Devlin

Mr Partrick Devlin

Dávame sa úver, ktorým niekedy, že je v núdzi o úvere na nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2% WE rozdávať pôžičku na ktorúkoľvek boli v slove V prípade záujmu kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: partrickdevlin21@gmail.com pre viac informácií

27.10.2015 18:25

franklin scott

franklin scott

Dobrý deň všetkým, som Mirabel Sladké podľa mena, som z New Yorku USA, som sa tešil na skutočnú úver spoločnosti za posledné 2 mesiace a všetko, čo som dostal, bola skupina podvody, ktorí ma v nich vykonané a na dôverovať koniec dňa, oni ma oklamané z $ 5.000, bez toho, aby niečo na oplátku, všetky moje nádeje bola stratená, dostal som zmätený a frustrovaní, ja to veľmi ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som chcel mať niečo spoločné s úverovými spoločnosťami na internete znova, pretože som nikdy dôveroval akákoľvek zmluva o úvere spoločnosť znova, pretože som bol podvedený, a tak som šiel požičať nejaké peniaze od priateľa, mu povedala som všetko, čo sa stalo, a on povedal, že mi môže pomôcť, že vie o pôžičke spoločnosť, ktorá môže pomôžte mi, že práve dostal pôžičku od nich, že ma réžia na tom, ako požiadať o pôžičku, som urobil, čo mi povedal, som sa, keď som nikdy neveril, ale ja sa snažil, a k môjmu najväčšiemu prekvapeniu môj úver bol poskytnutý na me do 24 hodín, nemohol som uveriť, som šťastný a bohatý znova a ja som ďakoval Bohu, že na tento podvody po celom miestach stále existujú skutočné spoločnosť, ako je tento, prosím, radím všetkým, tam vonku, ktorí sú v núdzi úveru a môžu byť spoľahlivé, dôveryhodné a schopné splatiť v riadnej dobe finančných prostriedkov kontaktovať Franklin Scott úver spoločnosti E-mail: franklinosayandescott@gmail.com a byť prosté podvody na internete. sa nikdy nesklame.

28.10.2015 1:08

danielle quignon

danielle quignon

ÚVER PONUKA FAST a vážnemu

ste v hľadaní pret do reštartujte svoje aktivity, alebo pre realizáciu projektu, alebo kúpiť byt, ale beda banka vás požiada o podmienkach, za ktorých ste incapbles znepokojenie, viac starostí, kontaktujte ma mailu, som zmluva o poskytovaní úverov na požičiavanie peňazí vo výške 3% úrok. Ja vám môže pomôcť získať váš úsmev, aj keď sú zakázané bankovníctva. pre všetky vaše priania, prosím, kontaktujte ma pre viac informácií.

3.11.2015 15:06

pani Elena

pani Elena

Ste v akejkoľvek finančné problémy? Potrebujete pôžičku na začatie podnikania, alebo splatiť svoje účty? Dávame sa úver ľuďom, ktorí potrebujú pomoc. Použiť teraz prostredníctvom e-mailu: elenanino07@gmail.com

Ďakujem vám a Boh ti žehnaj
pani Elena

3.11.2015 22:46

Arnold Charlton

Arnold Charlton

Dobrý deň,

Ste v núdzi naliehavých úverov. Chcete splatiť svoj dlh, rozšírenie obchodné alebo osobné pôžičku, môžete nás kontaktovať pre Váš rýchly a spoľahlivý úveru na nízkou úrokovou sadzbou 3%, a cenovo dostupné splátkovým kalendárom s dobrými úverových podmienok .Môžete poslať e-mail rainbowloan01@hotmail.com na zabezpečenie úverov dnes. Tešíme sa na váš mail.

S pozdravom,
arnold Charlton

6.11.2015 6:41

nedkov

nedkov

Dobrý deň všetkým, som pána, Rateecat, súkromná pôžička Veriteľ, ktorý
dáva život čas príležitosť pôžičky splatiť svoje účty osobné a dlhy
a začať svoj vlastný podnik súkromným spoločnostiam a jednotlivcom
vo výške 3%. Tak kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu:

thierrydinckel@gmail.com

Žiadosť o úver FORMULÁR:

Názov:
pohlavie:
Krajina:
stav:
adresa:
Telefónne číslo:
zamestnanie:
Suma potrebná:
Pôžička Trvanie:
Už ste použili predtým?

E-mail: thierrydinckel@gmail.com

6.11.2015 20:55

sir joel williams

sir joel williams

Myslíte si, potrebujete naliehavú finančnú rok úverové pôžičky?
bankový účet
od vás.

Kontakt Autorizovaný legitímne licencovaný Trust Company
Táto finančná pomoc do iných krajín.
Pre viac informácií a žiadosti o úver vytvoria spoločný podnik prostredníctvom

SIR EVA DEMETER
Generálny riaditeľ
CASHFIRM

7.11.2015 19:23

sir joel williams

sir joel williams

bankový účet
od vás.

SIR EVA DEMETER
Generálny riaditeľ
CASHFIRM

7.11.2015 19:23

l

l

8.11.2015 13:32

sir joel williams

sir joel williams

bankový účet
od vás.

SIR EVA DEMETER
Generálny riaditeľ
CASHFIRM

11.11.2015 12:57

pani Nora

pani Nora

Potrebujete naliehavú pôžičku? ste v dlhoch? budete potrebovať naliehavú úver na financovanie svojho podnikania?, ste bol popieraná vašej banky, starosti nič viac, Naše služby sú rýchle, ľahké & zabezpečenie úverov teraz v akýchkoľvek okolností. Požičať až 2,000 euro - 1,000.000 euro dnes! Kontaktujte nás s informáciami úver na tento e-mail: noramildred.loan@hotmail.com

Poznámka: Budete očakávať predbežné odpoveď a finančné prostriedky do 24 hodín

S pozdravom.
pani Nora

15.11.2015 10:54

RAHEL COHRAN

RAHEL COHRAN

ahoj.
Ja som pán Rahel cohran súkromnú úveru veriteľa, ktorý dáva život čas
možnosť pôžičky jednotlivcom, obchodných firiem, poistenie, atď. Sú
ste v akejkoľvek finančnej ťažkosti alebo potrebujú pôžičky investovať, alebo si
potrebujem pôžičku na zaplatenie vašich účtov hľadať nič iné, pretože my sme tu, aby sa
všetky svoje finančné problémy vecou minulosti. Ponúkame všetky druhy
úver v akejkoľvek mene denominácie so sadzbou vo výške 2%, bez zálohovej poplatku.
Chcem použiť tento skvelý médium, aby ste vedeli, že sme pripravení
pomôžeme vám s akýmkoľvek druhom úveru riešiť, že vaše finančné problém.
Ak áno, potom sa vrátiť teraz via E-rahelcohranloan@gmail.com
Pre viac informácií, STE veľmi vítané ...

16.11.2015 3:27

sir joel williams

sir joel williams

Potrebujem pôžičku 2000 dolárov, pričom 2% úrokovou sadzbou

bankový účet
od teba.

SIR EVA DEMETER
Generálny riaditeľ
CASHFIRM

18.11.2015 3:47

oteger

oteger

Potrebujete úver ?? Dobrý deň, volám sa pán Oteger Wilson. Som súkromný veriteľ, ktorý rozdávať pôžičku na súkromných i firemných jednotlivci. Už ste bola odmietnutá toľko bánk? Potrebujete financie vytvoriť svoje podnikanie? Potrebujete financie na rozšírenie vás podnikanie? Alebo budete potrebovať osobné pôžičku? Moja pôžička sa pohybuje. z osobnej na podnikateľský úver. Môj úroková sadzba je veľmi cenovo dostupné a naše pôžičky proces je veľmi rýchly, rovnako. Som veľmi ochotní robiť všetky svoje finančné problémy vecou minulosti. Ak ste naozaj pripravení, aby sa vaše finančné problémy vyriešené, potom hľadať žiadne ďalšie a požiadať o pôžičku dnes E-mail prostredníctvom: (otegerwilsonloancompany@gmail.com). Teším sa na spoluprácu s Vami.

Pán Oteger wilson
CEO.

21.11.2015 0:36

l

l

21.11.2015 18:57

Arnis Billy

Arnis Billy

Ja som pán Arnis Billy, je legitímne a seriózne peniaze veriteľa. My požičiavať finančné prostriedky sa jednotlivcom, ktoré potrebujú finančnú pomoc, dávame pôžičku na ľudí, ktorí majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na zaplatenie účtov, aby investovali na podnikanie. Už ste hľadali pôžičku? nemáte sa čoho báť, pretože ste na správnom mieste i ponúkať pôžičky na nízkou úrokovou sadzbou 4%, takže ak ste v núdzi úveru chcem, aby ste mi stačí kontaktovať pomocou tohto e-mailová adresa: arnis279@outlook.com

25.11.2015 16:10

Homebase Finance Limited

Homebase Finance Limited

Sme v súčasnosti ponúkajú pôžičky záujemcom za dostupnú sadzbu s pomoci našich bánk. Vo vzťahu k úverom, homebase financie pôsobí ako sprostredkovateľ úveru, a ponúka pôžičky s nehnuteľnosťami, nehnuteľnosti, stavitelia, podnikanie Rozvoj a osobné pôžičky. Homebase financie je obchodný názov Clydesdale Financial Services Limited, poskytujeme úver s pomocou Barclays Bank PLC. Finančné služby HomeBase Limited je schválená a regulovaná finančný orgán vykoná (finančné služby Registračné číslo: 311753). Registrovaná v Anglicku. Prihlásené: 2901725. Sídlo: 1 Churchill Place, Londýn E14 5HP.

Sme kresťanská organizácia, ktorá vznikla na pomoc ľuďom v potrebách, Použiť pre váš úver dnes v HomeBase financií s úrokovou sadzbou 2,5%. Homebase pomoc, keď ostatné nemôže

Vaše meno:...........
SEX: ...........
Krajina: ...........
Výška pôžičky: ...........
Pôžička Trvanie: ...........
Účel úveru: ...........
Mesačného príjmu: ...........
Platný Mobilné telefónne číslo: ...........

S pozdravom
Rodney Davies
Konzultant
E-mail: homebasefinancelimited@yahoo.de
Homebase Finance Limited

26.11.2015 23:01

Pani Harriet Guzanda

Pani Harriet Guzanda

Som pani Harriet Guzanda. veriteľ je legitímne a akreditované úver. Vyplatiť
Bonita všetkého druhu vo veľmi rýchly a jednoduchý spôsob, ako osobné pôžičky, úveru na bývanie,
Študentská pôžička, podnikateľský úver, úver Investor, auto úvery, konsolidácia dlhu, atď. ... Vďaka za prijateľnú úrokovou sadzbou 3%
Príďte k nám, ak máte záujem o nižšie uvedené informácie:
KONTAKT: Pani Harriet Guzanda
E M A I L: guzandaonlinekredit@gmail.com

Poznámka: Naša minimálna výška úveru je 1000 jednotiek Up Úvery
Žiadosť môže byť udelené v rovnaký deň, a 100% zadarmo (riziko).

Požadované informácie

Celé meno: Adresa ......... ......... Pohlavie: ......... Počet
Potrebné ......... Trvanie: ......... Krajina: Telefón .........
číslo: ......... mesačný príjem: ......... štát: ...

E-mail: Kontakt: guzandaonlinekredit@gmail.com
Ďakujem vám a Boh vám žehnaj
Pani Harriet Guzanda

27.11.2015 8:23

Jerry Thompson

Jerry Thompson

Ahoj Ja som pán Jerry Thompsona veriteľa o súkromných pôžičiek, a ja som tu, aby sa vaše sny získať úver. Potrebujete pôžičku naliehavo? Potrebujete úver splatiť svoje dlhy? Potrebujete úver na rozšírenie svojho podnikania, alebo založiť svoj vlastný podnik, sme tu pre vás s nízkou úrokovou sadzbou 3% a môžete získať úver vo výške 1,000 na 100.000,000.00 maximálnej výšky úveru a až 50 rokov doba trvania úveru. kontaktujte nás prosím na našu e-mailovú adresu jerrythompson022@yahoo.com

29.11.2015 22:49

Luke Johnson

Luke Johnson

Ste v obrovskej finančnej krízou, a budete potrebovať naliehavú pomoc? Charita Corporation Afrika dal každému a každý šancu sa dostať šťastný život a investovať a zarobiť viac peňazí !!! Ponúkame rýchly a jednoduchý schválenie pre schopného zákazníkom a nízke úrokové sadzby až do výšky 3% úrokovou sadzbou. Záujemcovia môžu kontaktovať pána Johnson Lukejohnson@charitycorporationafrica.com~~dobj

-
Charita Corporation African Center

6.12.2015 20:40

franklin scott

franklin scott

Dobrý deň, priatelia!!! Moje meno je Mercy Chandler. chcem svedčiť o dobrej úveru Veriteľa ktorý ukázal svetlo, aby mi po scammed o 3 rôznych internetových medzinárodných veriteľov, všetci sľubujú, aby mi pôžičku po vykonaní mne zaplatiť veľa poplatkov, ktoré prinášajú nič a predstavovali k žiadnemu pozitívnemu výsledku. Stratil som môjho pevného zarábať peniaze, a to bolo celkom 4,000USD. Jedného dňa, keď som bol prehliadania internetu, hľadá frustrovaní, keď som narazil na svedectvo muža, ktorý bol tiež scammed a nakoniec dostal spojené s legit úver spoločnosť s názvom Scott Franklin úver spoločnosti a e-mail (franklinosayandescott@gmail.com), kde sa konečne dostal svoj úver, takže som sa rozhodol obrátiť rovnaký úver spoločnosti, a potom im rozprával svoj príbeh o tom, ako som bol scammed 3 rôznych poskytovateľov úverov, ktorí si nič iné, než na kurze mi viac bolesti. Vysvetľujem spoločnosti poštou, a všetko, čo mi povedal, že to k plaču nič viac, pretože som sa dostať môj úver v ich spoločnosti, a tiež som urobil správny výber kontaktovanie. i vyplnil formulár žiadosti o úver a pokračoval so všetkým, čo bolo požadované na mne a môjmu šoku som dostal výška úveru vo výške $ 600,000.00 dolárov týmto veľkým spoločnosti (Franklin Scott úver spoločnosti} spravuje pán Franklin Scott Boha, sa báť ženu a tu som dnes šťastná, pretože táto spoločnosť mi dal pôžičku, tak som dal sľub moje vlastné, že budem aj naďalej svedčiť na internete o tom, ako som dostal môj úver. Potrebujete pôžičku naliehavo? láskavo a rýchlo skontaktovať túto veľkú firmu teraz za váš úver prostredníctvom e-mailu: franklinosayandescott@gmail.com on je láskavý povzbudiť.

9.12.2015 3:49

sir joel williams

sir joel williams

bankový účet
od teba.

SIR EVA DEMETER
Generálny riaditeľ
CASHFIRM

11.12.2015 15:50

Khalifa Steve

Khalifa Steve

Hľadáte veľmi originálny pôžičku? Dobrou správou je tu! ! ! Ponúkame úvery v rozmedzí od $ 5, 000,00 na $ 30 000, 000,00 na 2% úrokovou sadzbou na ročné. Úvery na rozvoj podnikania Sme certifikovaní, dôveryhodné, spoľahlivé, efektívne, rýchly a dynamický Kontaktujte nás cez e-mail: khalifafinancialcompanies@gmail.com

19.12.2015 3:56

Kendrick Finance

Kendrick Finance

Hľadáte veľmi skutočné úver? Za prijateľnú úrokovú sadzbu? Spracované do 24 hodín. Už ste bola odmietnutá neustále vaše bánk a iných finančných inštitúcií? Maurice financie ponúka pôžičky v rozmedzí od 1,000.00 Min. na 50,000,000.00 Max. Na 2% úrokovou sadzbou. Kontaktujte ho cez
(Kendrickfinance@outlook.com) a poslať dole nižšie uvedené detaily.

Celé meno __________
miesto __________
krajiny __________
sex __________
telefón __________
Suma potrebná __________
doba trvania __________
vek __________

S Pozdravom.

E-mail:
kendrickfinance@outlook.com

Kendrick Finance

20.12.2015 4:52

Mr Diego Carlos

Mr Diego Carlos

Vážení Cenné úver o azyl,

Rýchlo, rýchlo, rýchlo a dostať svoje pôžičky rýchle a jednoduché, to je všeobecné oznámenie pre verejnosť. Sme seriózny a legitímne úver veriteľ, Hľadáte úver, ako je podnikateľský úver alebo investičné financovanie projektu, osobné pôžičky, domáce úver, auto úver, študentské pôžičky, pôžičky konsolidáciu dlhu, nezabezpečených úverov, rizikového kapitálu, atď, dáme sa medzinárodné pôžičky spoločnostiam a jednotlivcom, ktoré boli zase dole od bánk a ďalších finančných agentúr starosti nič viac, ako si nás kontaktovať ešte dnes a dostať svoje pôžičky rýchle a jednoduché, ako si podať žiadosť o kontakt e-mailovú adresu:

cooperativeworld.org@gmail.com

kontaktujte nás pre viac informácií (poznámky) Všetky odpovede by mali byť odovzdané na tento email: cooperativeworld.org@gmail.com

21.12.2015 13:31

Mike Petter

Mike Petter

Dobrý deň, Ste vo finančné problémy? Úver je potrebné splatiť účty a dlhy? Chcete sa začať nový podnik alebo zlepšiť vaše podnikanie? Kontaktujte nás ešte dnes na finančné riešenie e-mail: mikepetter11@outlook.com kvalifikácia: 1) dlžník musí byť najmenej 18 rokov 2) Aj so zlou úverovou, získanie úveru dlžník Záruka 3), finančné prostriedky môžu byť poskytnuté na nízky kredit.

žiadosti o úver

meno:
Krajina:
adresa:
telefón:
Vek:
status:
zamestnanie:
Mesačný príjem:
Výška úveru:
doba trvania:
Účel fondov:

Vďaka pánovi Mike Petter

21.12.2015 16:42

irene fernandez

irene fernandez

Ste obchodník alebo žena? Ste v akejkoľvek finančnej šlamastiky, alebo potrebujete peniaze začať svoj vlastný podnik? Potrebujete pôžičku na zaplatenie dlhov? máte nízke kreditné skóre a máte problémy sa dostať úver od bánk / ostatných miestnych finančných inštitúcií? Potrebujete úver alebo financovania z akéhokoľvek dôvodu, ako sú: Osobné úver, obchodná expanzia, podnikania a vzdelávania, konsolidácia dlhu, tvrdé peňažných pôžičiek. budeme rozdávať pôžičku na nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, kontaktujte nás prosím s úverovým stálym spoločníkom na adrese: (IRENEGIRONFERNANDEZ@GMAIL.COM)

22.12.2015 9:16

Ridwan

Ridwan

Hľadáte naliehavú pôžičku založiť svoj vlastný podnik, alebo rozšíriť svoje existujúce podnikania v roku 2016? Už ste bola odmietnutá banky nerozdielne kvôli zlej úverovej? Ak áno, nebojte sa ešte. Kontakt (fastloanlenders281@gmail.com) získať zvýhodnený úver, ktorý bude vyhovovať vašim okolnosť.

25.12.2015 20:39

Larry Fox

Larry Fox

Už ste sa snažil získať úvery od bánk bez úspechu? Naliehavo potrebujú peniaze dostať z dlhov? Potrebujete peniaze na rozšírenie alebo zavedenie svoje vlastné podnikanie? Získať úver od jedného z popredných úverové spoločnosti vo Veľkej Británii. Pre viac informácií, prosím, kontaktujte prostredníctvom e-mailu: 24hourloanservice2011@gmail.com

27.12.2015 1:28

sir joel williams

sir joel williams

bankový účet
od teba.

SIR EVA DEMETER
Generálny riaditeľ
CASHFIRM

31.12.2015 4:31

joel

joel

lol

31.12.2015 6:04

joel

joel

No ja sa na prijamcky prave chystam, ale chcem skusit aj Prahu, a nikto mi nevie povedat, co by tam asi tak malo byt.

31.12.2015 6:05

l

l

1.1.2016 21:06

Ali Nasir

Ali Nasir

Dobrý deň,

Potrebujete kapitál pre začatie podnikania?

Potrebujete hypotekárny úver na kúpu domu?

Potrebujete študentské pôžičky?

Potrebujete naliehavú pôžičku platiť svoje dlhy?

Ľudia úver Financovanie Spoločnosť je tu, aby vám finančnú slobodu.

Svetová banka nám oprávnená rozširovať a diverzifikovať naše obchodné záujmy v životaschopných projektov, obchodné ponuky a v procese pomôcť jednotlivca alebo spoločnosti, ktoré potrebujú úver alebo financovania.

Každý v Európe, je vítaný, aby prospech z tohto programu.

Poskytnite nám Váš podrobný návrh teraz, ak potrebujete financovanie alebo úver v našom e-mailu: - (ummahloanfinance@yahoo.com)

S pozdravom,
Nasir Ali,
Podpredseda,
Ľudia úver financovanie spoločnosti,
Litva.

4.1.2016 20:10

Dylan Yon

Dylan Yon

POZOR !!!!

Buďte opatrní, drahí priatelia! Som šťastný, že chlapík používateľ tejto webovej stránky ma zoznámil s ummy úveru finančná spoločnosť, kde som dostal pôžičku na zlepšenie mojej podnikania.

Ak potrebujete získať pôvodný úver od skutočného organizácie, všetko, čo potrebujete urobiť, je kontakt ummy úverové financovanie prostredníctvom e-mailu: (ummahloanfinance@yahoo.com) a sledovať ich požiadavky a budete určite získať úver.

6.1.2016 8:06

Jerry Thompson

Jerry Thompson

Ahoj Ja som pán Jerry Thompsona veriteľa o súkromných pôžičiek, a ja som tu, aby sa vaše sny získať úver. Potrebujete pôžičku naliehavo? Potrebujete úver splatiť svoje dlhy? Potrebujete úver na rozšírenie svojho podnikania, alebo založiť svoj vlastný podnik, sme tu pre vás s nízkou úrokovou sadzbou 3% a môžete získať úver vo výške 1000 až 100.000, 000.00 Maximálna výška úveru až do 50 rokov doba trvania úveru. kontaktujte nás prosím na našu e-mailovú adresu jerrythompson022@yahoo.com

9.1.2016 9:54

Homebase Finance Limited

Homebase Finance Limited

Myslíte si, potrebujete finančnú pomoc pre rozšírenie, nákup nehnuteľností, partnerského buy-out, a / alebo akvizície? Business alebo Osobné úver? ($ 5,000.00 minimum) (5,000,000.00 Max) Kontaktný Homebase Finance Limited (homebasefinancelimited@yahoo.de)

1. Koľko potrebujete?
2. Čo budete robiť s tým?
3. Ak budete platiť to späť?
4. Ako budete platiť to späť? (to je, kde sa cash flow pochádza?)
5. Čo keď sa niečo pokazí?
6. Ktorá krajina ste?
7. Vaše telefónne číslo:...............
8. Age:...............
9. Sex:...............
10. Alternatívne email:...............
11. Adresa bydliska:...............
12. Povolanie:...............
13. Vaše celé meno:...............

firemné dáta
Meno: Rodney Davies
Adresa: registrovaná v Anglicku. Prihlásené: 2901725. Sídlo: 1 Churchill Place, Londýn E14 5HP.
Homebase Finance Limited

11.1.2016 21:21

sir joel williams

sir joel williams

bankový účet
od teba.

SIR EVA DEMETER
Generálny riaditeľ
CASHFIRM

13.1.2016 17:20

Carolina Bianca

Carolina Bianca

Som Pán Franklin Scott certifikovaný úver veriteľ, ponúkam úver na individuálne i verejného sektora, ktoré potrebujú finančnú pomoc na nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%. Zlé úvery prijateľný, podmienky sú veľmi jednoduché a considerate.You nebudete ľutovať nič v tomto úverovej transakcie, pretože som sa budete usmievať. Naša spoločnosť zaznamenala mnoho objavov v oblasti poskytovania prvotriednych finančných služieb pre našich klientov, a to najmä v oblasti Orderline úveru a zabezpečenie kapitálu pre jednotlivcov a spoločnosti. Priniesli sme chorľavejúcu priemysel späť k životu, a sme späť dobré podnikateľské nápady, poskytnutím finančných prostriedkov na ich úvodného. Máme sieť investorov, ktorí sú ochotní poskytnúť finančné prostriedky bez ohľadu na sumu, ktorá jednotlivcom a organizáciám začať podnikanie a prevádzku. E-mail: franklinosayandescott@gmail.com Chcem, aby ste pochopili, že som Mr.Franklin Scott je mimo pomôcť menšie finančné privilégium dostať späť na trať tým, že poskytuje všetky typy úverov, ktoré im (EG) hypotéky, úvery na bývanie , podnikateľské úvery, zlé úverové pôžičky, obchodné úvery, štart-up-prevádzkové kapitálové pôžičky, úvery zo stavebného sporenia, pôžičky na autá, hotelové úvery a študentské pôžičky, na čo ešte čakáte na ASAP prečo nevyskúšaš pán Franklin Scott úver spoločnosti a byť bez dlhov každá zúčastnená Klient by ma ASAP kontaktovať (franklinosayandescott@gmail.com), a budem vám pomôžu s vašou túžby výšky úveru v poriadku, mi e-mailom dnes a budete radi, že ste urobil.

14.1.2016 3:09

sir joel williams

sir joel williams

bankový účet
od teba.

SIR EVA DEMETER
Generálny riaditeľ
CASHFIRM

16.1.2016 16:18

sir joel williams

sir joel williams

bankový účet
od teba.

SIR EVA DEMETER
Generálny riaditeľ
CASHFIRM

16.1.2016 16:34

PONUKA PÔŽIČKY

PONUKA PÔŽIČKY

PONUKA PÔŽIČKY

Ste v núdzi úveru?. Chcete byť finančne stabilný, alebo si chcete rozšíriť svoje podnikanie. Ponúkame firemné pôžičky, auto úver, podnikateľský úver, a osobné pôžičku na veľmi znížiť úrokovou sadzbou vo výške 2%, s príjemným dobu, ktorá je na konanie. Táto ponuka je určená pre všetkých, ktorá bude schopná splatiť staré včas. Vráť sa k nám v prípade záujmu sa náš e-mail: BAR.JOHNHARMONY@GMAIL.COM

18.1.2016 6:18

Mike Petter

Mike Petter

Dobrý deň, Ste vo finančné problémy? Úver je potrebné splatiť účty a dlhy? Chcete sa začať nový podnik alebo zlepšiť vaše podnikanie? Kontaktujte nás ešte dnes na finančné riešenie e-mail: mikepetter11@outlook.com kvalifikácia: 1) dlžník musí byť najmenej 18 rokov 2) Aj so zlou úverovou, získanie úveru dlžník Záruka 3), finančné prostriedky môžu byť poskytnuté na nízky kredit.

žiadosti o úver

meno:
Krajina:
adresa:
telefón:
Vek:
status:
zamestnanie:
Mesačný príjem:
Výška úveru:
doba trvania:
Účel fondov:

Vďaka pánovi Mike Petter

21.1.2016 7:35

suzane

suzane

Ahoj všetkým,
Ponúka pôžičky medzi najmä existujú. Ak by som bol schopný úsmev opäť po niekoľkých vydaniach z mojej žiadosti, aby banka je vďaka Pani lucresse ALBERT. Táto dáma, že som vedel, že cez priateľa, ktorý bol schopný uspokojiť seba, ako rýchlo, ako je to možné pri poskytovaní mi úveru bez akýchkoľvek komplikácií. To je v príručke uznanie, že som túto svedectvo v záujme zvýšenia svojich zákazníkov a tiež pomôcť tým, ktorí sú vo finančných starostí. Potom vás, ktorí sú zakázané bankové služby, potrebujete financovania pre svoje starosti, osobné, žiadne starosti si robiť, pretože už máte riešenie. Ak potrebujete úver, pôžičku alebo ak sú zakázané Banky, prosím, kontaktný e-mail s týmto dame:lucressealbert@email.co
Prajem vám dobrú dovolenku z konca roka. Moje úprimné priateľstvo.

22.1.2016 20:04

martias

martias

Dobrý Deň Pán / Pani / Slečna
Je s hlbokou vďačnosťou, že som si prial priviesť si tu svoje svedectvo, ktorí Ste pri hľadaní pôžičky peňazí, neviem, ako sa budete zdieľať svoju radosť, pretože sú mi dokonca hľadáte pôžičku, som narazil muž menom Luis Fabio tento podnikateľ.Bol som poskytla pôžičku 1.000,000€ so sadzbou 2% a hovoril som s niekoľkými kolegami, ktorí majú tiež prijaté úvery v tejto madame bez starostí. Zvlášť na mňa, ja som dostal svoje úverové žiadosti bankovým prevodom v lehote 72 hodín bez protokolu a ja som bol celkom spokojný. Dôvod, ktorý tlačí ma zverejniť toto oznámenie je, že tento muž pokračuje robiť zázraky pre ľudí, ktorí sú naozaj v núdzi. Tak som sa rozhodol zdieľať túto príležitosť sa s vami, ktorí nemajú prospech banky alebo ktorý mal urobiť, aby veritelia sú nepoctiví, ktorí zneužívajú osobnosti druhých; máte projekt alebo potrebujete financovania, môžete napísať k nemu a vysvetliť svoju situáciu; to vám pomôže v prípade, že je presvedčený o vašej úprimnosti.

Tu je jeho e-mailom :Luizfabio1992@list.ru

22.1.2016 20:07

shukka

shukka

DOBRÝ DEŇ, MÁ SVOJU POZORNOSŤ
Vy, ktorí ste pri hľadaní pôžičky peňazí, neviem, ako sa budete zdieľať svoju radosť, pretože sú mi dokonca hľadáte pôžičku, som narazil gentleman s názvom David Anderson, tento muž podnikania portugalčina. Bol som poskytla pôžičku 250.000€ a hovoril som s niekoľkými kolegami, ktorí majú tiež prijaté úvery z tohto lady bez starostí. Najmä pre mňa, dostal som žiadosť o úver bez protokolu a ja som bol celkom spokojný. Dôvod, ktorý tlačí mi na zverejnenie tohto oznámenia, a že tento muž pokračuje robiť zázraky pre ľudí, ktorí sú naozaj v núdzi. Tak som sa rozhodol zdieľať túto príležitosť sa s vami, ktorí nemajú prospech banky alebo ktorý mal urobiť, aby veritelia sú nepoctiví, ktorí zneužívajú osobnosti druhých; máte projekt alebo potrebujete financovania, môžete napísať k nemu a vysvetliť svoju situáciu; to vám pomôže, ak je presvedčený o vašej úprimnosti jeho e-mail est:davidanderson2741@outlook.com

22.1.2016 20:16

daniel acker

daniel acker

ÚVER PONUKA RÝCHLE ROKU 2016 DO 24 hodín, Táto správa je pre Vás, ktorí sú v núdzi naliehavo a zvlášť vážne žiadosti o úver:
Potrebujete pôžičku bez poplatkov, prosím, na vedomie, oblasti, v ktorých vám môžem pomôcť:
* Financovanie
* Real estate úvery
* Investičné úvery
* Auto úver
* Konsolidáciu dlhu
* Line of credit
* Po druhé hypotéky
* Vyplatenie úveru
* Osobné pôžičky
Konkrétne,Francúzsko,kanada, Belgicko,portugalsky,taliansky,francúzsky ,dánsky a kdekoľvek na svete, dáme k dispozícii pôžičku od 1000€ má 17.700.000€ podmienky veľmi jednoduché, sme tiež, aby investície a pôžičky medzi najmä všetky druhy .ponúkame úvery krátkodobé, strednodobé a dlhodobé. Nevieme vaše použitie a naše transfery sú poistené bankou pre bezpečnosť transakcie, aby niekto schopný splácať to s úrokmi vo výške 2% pre záujemcov, napíšte mi V skutočnosti, Rozhodol som sa urobiť túto činnosť, aby všetky osoby v núdzi, výhody pôžičky v rozmedzí od€ 1000 a má 17.700.000€ v lehote 8 mesiacov do 15 rokov, v závislosti od sumy požadovanej s ročnou úrokovou sadzbou rieši veľmi zaujímavú 2 % pre všetky sumy požadované.Pre všetkých, ktorí chcú riešiť súčasné finančné problémy,nechám vás pod kontakty získať viac informácií o podmienkach pre získanie pôžičky.. Prosím, kontaktujte ma e-mailom :danielacker111@gmail.com

22.1.2016 20:25

Mr Rashide Abdulahi

Mr Rashide Abdulahi

Pozor !!! Ponuka pôžičky

ja som pán Rashid Abdulah súkromné pôžičky veriteľ. dostávame všetky druhy pôžičky, my rozdávať úvery za nízkou úrokovou sadzbou 3% a dobrých pracovných podmienok, ak potrebujete úver pre podnikanie alebo splatiť svoje účty potom sa odporúča, aby nás kontaktovať pre ktorú poskytujeme kvalitnú služby, ktoré vám bude spokojný. email: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com

Výpožičné služby k dispozícii, zahŕňajú:
================================
* Obchodné úvery.
* Osobné pôžičky.
* Obchodné úvery.
* Investície Pôžičky.
* Vývoj úverov.
* Akvizícia pôžičky.
* Podnikateľské úvery a mnoho ďalších:

sme sa urobiť všetky druhy úveru dobrými službami, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com
poďakovanie
pán Rashide

28.1.2016 0:22

Mike Petter

Mike Petter

Viac tu: http://pozicky-na-zmenku.webnode.sk/pozicky-na-...

2.2.2016 14:07

Mike Petter

Mike Petter

žiadosti o úver

meno:
Krajina:
adresa:
telefón:
Vek:
status:
zamestnanie:
Mesačný príjem:
Výška úveru:
doba trvania:
Účel fondov:

Vďaka pánovi Mike Petter

2.2.2016 14:07

Pán James. ben

Pán James. ben

Potrebujete úver z akéhokoľvek dôvodu? Kontaktujte nás s cenovo
Pôžička Ponuka na 3% úrokovej sadzby s minimom $ 1,000 a najviac
z $ 50,000,000,00 a V prípade záujmu by mal kontaktujte nás na adrese:
james.ben002@hotmail.com pre viac informácií.

Ste povinní vyplniť a zaslať nám tieto údaje tak, aby
môžeme pristúpiť k úveru
transakcie.

Vaše meno:
adresa:
štát:
Krajina:
pohlavie:
Vek:
Výška pôžičky:
doba trvania:
mesačný príjem:
Telefónne číslo:
Účel úveru:

james.ben002@hotmail.com

Vďaka, s pozdravom ako sme čakajú na vašu okamžitú reakciu.

Pán James. ben

4.2.2016 16:00

sir joel williams

sir joel williams

Ešte budete potrebovať naliehavú finančnú úverové pôžičky?
bankový účet
* Nízka úroková sadzba vo výške 2%
*. Ako dlho trvá, než sa financovať? Po odoslaní žiadosti o úver
financovania v 72-96 hodín po obdržaní informácie, ktoré potrebujú
od teba.

Skontaktovať túto legitímne a licencované spoločnosti, autorizovaný
poskytnúť finančnú pomoc pre každého
Pre viac informácií a žiadosti o úver podobe

S Pozdravom
Sir Williams Joel

7.2.2016 18:01

Mr.Richard

Mr.Richard

Som vydatá žena v okamihu, keď sa dvoma deťmi a bol som uviazol vo finančnej situácii augusta 2012 a potreboval som refinancovať a zaplatiť svoje účty pre môjho syna lieky. Snažil som sa snaží pôžičky od rôznych úverových firiem aj súkromných aj firemných, ale nikdy s úspechom, a väčšina bánk odmietol svoj úver. Ale ako Boh chcel, som sa zoznámil so ženou boha súkromné pôžičky veriteľ priateľom menoval pána Jamesa a ja dostal pôžičku čiastku vo výške $ 10,000USD a dnes som majiteľom firmy a moje deti robia dobre ... tak chcem poradiť niektorý ktoré potrebujú úver, aby ho rýchlo kontaktovať e-mailom na: (goodnewsloaninvestment001@gmail.com) nevie, ja to robí aj modliť, aby mu Boh požehná za dobré veci, ktoré má urobil v mojom živote.

11.2.2016 2:25

Mr.Richard

Mr.Richard

Som vydatá žena v okamihu, keď sa dvoma deťmi a bol som uviazol vo finančnej situácii augusta 2012 a potreboval som refinancovať a zaplatiť svoje účty pre môjho syna lieky. Snažil som sa snaží pôžičky od rôznych úverových firiem aj súkromných aj firemných, ale nikdy s úspechom, a väčšina bánk odmietol svoj úver. Ale ako Boh chcel, som sa zoznámil so ženou boha súkromné pôžičky veriteľ priateľom menoval pána Jamesa a ja dostal pôžičku čiastku vo výške $ 10,000USD a dnes som majiteľom firmy a moje deti robia dobre ... tak chcem poradiť niektorý ktoré potrebujú úver, aby ho rýchlo kontaktovať e-mailom na: (happinesloanfirm@gmail.com) nevie, ja to robí aj modliť, aby mu Boh požehná za dobré veci, ktorú odviedol pri mojom life.

11.2.2016 2:39

Avril

Avril

Dobrý deň, ponúkame pôžičky vo výške 4% úrokovej sadzby. pôžičky sú spracované do 48 hodín. kontaktujte nás pre viac informácií prostredníctvom e-mailu kneilson005@gmail.com ide Kneilson Avril ocenfinance.co.uk

11.2.2016 10:46

Mike Petter

Mike Petter

žiadosti o úver

meno:
Krajina:
adresa:
telefón:
Vek:
status:
zamestnanie:
Mesačný príjem:
Výška úveru:
doba trvania:
Účel fondov:

Vďaka pánovi Mike Petter

13.2.2016 16:53

Mr Arnoid Weman

Mr Arnoid Weman

Potrebujete úver za veľmi nízkou sadzbou vo výške 2%? dávame von úveru na bývanie, podnikateľský úver akéhokoľvek druhu úveru záujmu nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu: arnoidweman@gmail.com pre viac informácií

15.2.2016 0:01

Mr Arnoid Weman

Mr Arnoid Weman

Potrebujete úver za veľmi nízkou sadzbou vo výške 2%? dávame von úveru na bývanie, podnikateľský úver akéhokoľvek druhu úveru záujmu nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu: arnoidweman@gmail.com pre viac informácií

15.2.2016 0:12

eduardo santos

eduardo santos

Naliehavo potrebujú pôžičku splatiť svoje dlhy? Potrebujete pôžičku začať nový podnik? Potrebujete osobnú pôžičku? Ponúkame všetky druhy úverov s úrokovou sadzbou vo výške 2%. Kontaktujte nás na: (EDUARDOSANTOSLOAN@GMAIL.COM)

16.2.2016 0:19

Dr. Palacios.

Dr. Palacios.

Myslíte si, hľadať finančnú pomoc pri zvyšovaní svojej firmy alebo zvýšiť životnú úroveň? kontaktujte nás dnes ponúkame všetky druhy pôžičky zabezpečené a nezabezpečené {firma úver, osobné pôžičky, Investičné úver, študentské pôžičky, podnikateľský úver, Konsolidácia pôžičiek atď.} pri nízkej úrokovej sadzby vo výške 3% pre jednotlivcov i firmy. Kontaktujte nás pre viac informácií o e-mailovej adrese nižšie:

palaciosnegredofinance@gmail.com

S pozdravom.
Dr. Palacios Negredo.

16.2.2016 6:32

Mr Rashide Abdulahi

Mr Rashide Abdulahi

Pozor !!! Ponuka pôžičky

Som pán Rashid Abdulah súkromná pôžička veriteľom. dostávame všetky druhy úveru, dávame z úverov za nízke úrokové sadzby vo výške 3% a dobrých pracovných podmienok, ak potrebujete úver pre podnikanie alebo splatiť svoje účty potom sa odporúča, aby nás kontaktovať pre ktorú poskytujeme kvalitu služby, ktoré vám bude spokojný. email: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com

Pôžičkové služby k dispozícii, zahŕňajú:
* Obchodné úvery.
* Osobné pôžičky.
* Obchodné úvery.
* Investície úvery.
* Vývoj úverov.
* Získanie pôžičky.
* Obchodné úvery a mnoho ďalších:

sme vykresliť všetky druhy úveru dobrými službami, kontaktujte nás emailom: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com
vďaka
pán Rashid

18.2.2016 10:15

Leyla Rodriguez.

Leyla Rodriguez.

Dobrý den,

Som súkromných veritelov, som ponúkajú pôžicky vo výške 2% je legitímne spolocnost so ctou a vyznamenaním, že sme
ready, vo vašich financných problémov, ponúkame všetky druhy pomoc úverov, ked budete žiadat o túto ponuku úveru,
nás prosím kontaktujte na náš e-mail: leylarodriguez949@gmail.com

Tiež poskytuje podrobné informácie o sledovaní, takže sme sa môžu okamžite pristúpit k úverom.

krstné meno:
Pôžicky potreby:
doba trvania:
krajiny:
Úcel úveru:
Mesacný príjem:
telefón:

Cakáme na formulár žiadosti o úver vyplnit a vrátit najskôr.

S pozdravom.
Leyla Rodriguez.
leylarodriguez949@gmail.com

23.2.2016 17:35

Pastor Williams

Pastor Williams

Antispamový filter hlási, že nedávno bol vložený inzerát s rovnakým nadpisom alebo obsahom! Radi by sme Vás upozornili, že náš server je moderovaný a periodicky kontrolovaný. Spamovaním sa vystavujete riziku zablokovania účtu, vloženiu na čiernu listinu a prípadnému zablokovaniu prístupu.
Operácia nemohla byť dokončená - vyskytlo sa 1 chýb.

23.2.2016 22:44

Mary Clifford

Mary Clifford

Som ženatý muž v okamihu, keď sa dvoma deťmi a bol som uviazol vo finančnej situácii augusta 2012 a potreboval som refinancovať a zaplatiť svoje účty pre môjho syna lieky. Snažil som sa snaží pôžičky od rôznych úverových firiem aj súkromných aj firemných, ale nikdy s úspechom, a väčšina bánk odmietol svoj úver. Ale ako Boh chcel, som sa zoznámil so ženou boha súkromné pôžičky veriteľ priateľom menoval pána Jamesa a ja dostal pôžičku čiastku vo výške $ 50,000USD a dnes som majiteľom firmy a moje deti robia dobre ... tak chcem poradiť niektorý ktoré potrebujú úver, aby ho rýchlo kontaktovať e-mailom na: ( goodnewsloaninvestment001@gmail.com) nevie, ja to robí aj modliť, aby mu Boh požehná za dobré veci, ktoré urobil v mojom živote.

24.2.2016 2:22

Pan Isaac

Pan Isaac

Ahoj,
Ja vám môže pomôcť s pôžičku, kontaktujte ma cez isaac.robinson071@gmail.com
vďaka,
Pan Isaac.

24.2.2016 12:41

JB Finance

JB Finance

Dobrý deň.
Máte záujem o získanie úveru na začatie dobrý obchod, alebo splatiť svoj dlh? Kontaktujte nás ešte dnes, Sme tu, aby sme vám pomôžu stretnúť sa svojho vysnívaného projektu.
kontakt Email. info.org@atlas.sk
pán Jim
Od JB finančnej skupiny firmy

24.2.2016 15:52

sir joel williams

sir joel williams

Ešte budete potrebovať naliehavú finančnú úverové pôžičky?
bankový účet
* Nízka úroková sadzba vo výške 2%
*. Ako dlho trvá, než sa financovať? Po odoslaní žiadosti o úver
financovania v 72-96 hodín po obdržaní informácie, ktoré potrebujú
od teba.

Skontaktovať túto legitímne a licencované spoločnosti, autorizovaný
poskytnúť finančnú pomoc pre každého
Pre viac informácií a žiadosti o úver podobe

S Pozdravom
Sir Williams Joel
CASH FIRMA úver spoločnosti
CEO
TEL: +60183723787
E-mail: cashfirmarena@gmail.com
Webisite: cashfirmarena.wordpress.com

25.2.2016 15:01

Mr Rashide Abdulahi

Mr Rashide Abdulahi

Pozor !!! Ponuka pôžičky

Som pán Rashid Abdulah súkromná pôžička veriteľom. dostávame všetky druhy úveru, dávame z úverov za nízke úrokové sadzby vo výške 3% a dobrých pracovných podmienok, ak potrebujete úver pre podnikanie alebo splatiť svoje účty potom sa odporúča, aby nás kontaktovať pre ktorú poskytujeme kvalitu služby, ktoré vám bude spokojný. email: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com

Pôžičkové služby k dispozícii, zahŕňajú:
* Obchodné úvery.
* Osobné pôžičky.
* Obchodné úvery.
* Investície úvery.
* Vývoj úverov.
* Získanie pôžičky.
* Obchodné úvery a mnoho ďalších:

sme vykresliť všetky druhy úveru dobrými službami, kontaktujte nás emailom: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com
vďaka
pán Rashid

27.2.2016 12:28

European Union

European Union

Vážený zákazník,

Hľadáte podnikateľský úver? osobné pôžičky, dom úver, auto úver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, nezabezpečené úvery, rizikový kapitál, atď Alebo ste bol odmietnutý úver v banke okolo vás alebo finančnou inštitúciou z akéhokoľvek dôvodu. sme úverov firmám a jednotlivcom v nízke a cenovo dostupné úrokovej sadzby vo výške 2% úrokovou sadzbou. Ak máte záujem? Napíšte nám na email:

europeanunioninvestment@hotmail.com

A dostať svoje úver dnes. Boh žehnaj

28.2.2016 0:52

Mr John Pedro

Mr John Pedro

žiadať o pôžičku bez počiatočných poplatok (ponúkame úver bez počiatočných poplatkov)
Som pán John Pedro súkromná pôžička veriteľa, budete potrebovať naliehavú úver založiť svoj vlastný podnik, alebo splatiť svoje dlhy, ponúkame rýchle a zodpovednú úver za najnižšiu sadzbu vo výške 2% s trvaním 1 až 20 rokov, ak ak si chcete požičať úver z mojej spoločnosti, pre ktorú sú na vyplnenie formulára dlžník nižšie, takže vám môžeme oznámiť ďalší postup. Získanie úveru z tohto úveru Investičná spoločnosť je 100% Uisťujeme a legitímnosť tejto transakcie je 100% zaručené.
email: johnpedroloans@hotmail.com

Celé meno: ___________________
Pohlavie: ____________
Rodinný stav: ____________
Vek: __________
Adresa: _____________________
Telefón: ___________________
Krajina: ___________________
Výška pôžičky: ___________________
Doba trvania: ___________________
Povolanie: ___________________
Mesačný príjem: ___________________

email: johnpedroloans@hotmail.com
S pozdravom
Pán John Pedro
CEO
Kancelária Telefón: +2348149934041

28.2.2016 4:49

Dan

Dan

Som Danny B Oscar CEO finančných sprostredkovateľov a obchod, ponúkame pôžičky pre firmy, jednotlivcov investori tiež urobiť krátkodobé a dlhodobé úvery, v prípade záujmu kontaktujte nás prosím na danoscar9@gmail.com

1.3.2016 8:41

pastor harry

pastor harry

Ahoj,

Hľadáte podnikateľský úver, osobné pôžičky, hypotéky, auto úver, úvery, pôžičky konsolidáciu dlhu, nezabezpečených úverov, rizikového kapitálu, atď .. Alebo máte úver od banky alebo finančné konfiguráciu bol odmietnutý alebo viac dôvody, Nenechajte svoje úverové riešenie! Som pastor Harry, súkromných veriteľov, požičiavanie podnikom a jednotlivcom s nízkymi a cenovo dostupné úrokovej sadzby vo výške 2%. Máte záujem? Kontaktujte nás za účelom liečenia úveru po prevode do 48 hodín. Kontakt: pastorharryloanfirm@outlook.com

1.3.2016 13:00

jim

jim

Dobrý deň Úverové Seekers,

Potrebujete naliehavú pôžičku začať podnikať, zadlženie úver? Kúpiť auto alebo dom? Ak áno, strach nie viac, ponúkame všetky druhy pôžičky na nízke a cenovo dostupné úrokovej sadzby o 6-3%, bez ručiteľa a bez kontrola kreditu. Vráť sa k nám, ak budete potrebovať úver s nižšou informáciami.

(1) Meno:
(2) Úver Suma potrebná:
(3) Pôžička Doba trvania:
(4) Telefónne číslo:
(5) Krajina:
(6) Štát:

Upozorňujeme, že všetkých prichádzajúcich mailov má byť odovzdaná
(Louisloanfirm042@gmail.com)

S priateľským želanie.

2.3.2016 0:29

loan

loan

Hľadáte podnikateľský úver? osobné pôžičky, dom úver, auto úver, študentské pôžičky, konsolidáciu dlhu úver, nezabezpečené úvery, rizikového kapitálu, atď... Alebo ste bol odmietnutý úver od banky alebo finančné inštitúcie z akýchkoľvek dôvodov. Sme súkromných veriteľov, úvery podnikom a jednotlivcom v nízke a cenovo úroková sadzba 2% úrokovej sadzby. Ak máte záujem? Kontaktujte nás dnes na (danieljohnhome@gmail.com) a dostať svoje úver dnes
S pozdravom
Daniel john Investičný tím

4.3.2016 11:33

davis

davis

Vy ste v núdzi naliehavé úver? Splatiť svoje dlhy, rozširuje obchodné alebo osobné pôžičku? Ponúkame osobné úvery, podnikateľské úvery a investičné fondy bez stresu. Môžete nás kontaktovať pre ich rýchlu a spoľahlivú pôžičku s nízkymi úrokovými sadzbami. Ak máte záujem o naše služby, kontaktujte nás ešte dnes, ako sme v súčasnosti ponúkajú úvery za konkurencieschopné úrokovej sadzby. Naše služby sú rýchle, bezpečné a jednoduché. Naši zákazníci šťastie je naša silná stránka. Prosím, kontaktujte nás ešte dnes pre viac Ak máte záujem o naše úverových služieb prostredníctvom e-mailu (davispasicalloanlender@gmail.com)

ste vyplniť nižšie uvedené informácie?
celé meno ..................................
vek ....................................
povolania ................................
sex ..................................
čiastka .......................................
Doba ..............................
country .......................................
telefónne číslo .........................................

REGADA
DAVISPASICALLOANLENDER.

6.3.2016 8:49

Dom S3NS

Dom pre jednu rodinu sa nachádza vo Wroclawe, v jeho okolí sa nachádzajú najmä rodinné domy s rovnou strechou zo šesťdesiatych rokov. Navrhnutý dom má tri poschodia, vrátane podpivničenia a garáže. Obývacia izba je orientovaná na západ a má úctyhodnú výšku 4 metre. Je spojená s kuchyňou a... Čítaj ďalej

• 216
Kuchynské štúdio

Vytvoriť nový koncept kuchynského štúdia založený na provokácii pocitov a zážitkov zákazníkov. Prezentovať výrobky spolu s kontextom vytvoreným v priestoroch showroomu. A pritom sa nestratiť v záplave vecí ako na výstave; to bolo zadaním tohto projektu. Rozlíšenie produktov bolo dôležitým... Čítaj ďalej

• 193
  • 1
Mercado fast food

Cieľom projektu bolo vytvoriť vysokokvalitný dizajn, ktorý bude zároveň nenútený a pohodlný. Výsledný návrh je založený na koncepte pokračovania ulice v interiéri. V tejto reštaurácii funguje zákaznícka zóna ako mnohovrstvové lákadlo pre chodcov. Poďte na jedlo! Prvky ako tabuľa s receptami... Čítaj ďalej

• 205
Denné svetlo v interiéri vďaka svetlovodom

Užívatelia hodnotia denné svetlo ako najväčší benefit domu pre zdravé bývanie. Zároveň je zásadnou požiadavkou pri kúpe nehnuteľnosti. VELUX pomáha privádzať denné svetlo aj na miesta, kde to doposiaľ nebolo možné. Najnovším prírastkom v produktovom portfóliu je svetlovod Novej Generácie... Čítaj ďalej

• 327

Ďalšie bleskovky