Platinium Energo (inzercia)

Platinium Energo (inzercia)

13. 12. 2010

Inzercia

Spoločnosť OKNOPLAST - Group prináša do svojej ponuky nové okno PLATINIUM Energo, ktoré vzniklo v dôsledku hĺbkovej analýzy potrieb zákazníkov a trendov na svetových trhoch a zároveň je výsledkom priebežnej činnosti výskumu a vývoja našej spoločnosti. V PLATINIUM Energo sa snúbia pokrokové riešenia v oblasti úspor energie s neopakovateľným elegantným štýlom.


Úspory energie
Pre moderné stavebníctvo sú typické nielen inteligentné, funkčné a zaujímavé architektonické riešenia, ale tiež starostlivosť o úspory energie. Stále väčší význam získavajú technológie šetriace energie, predovšetkým okná so zvýšenými schopnosťami tepelnej izolácie. Ich využitie sa odráža nielen na našich peňaženkách, ale má tiež pozitívny vplyv na životné prostredie.
PLATINIUM Energo je spojením pokročilých, energoúsporných funkčných riešení s neopakovateľným, elegantným štýlom. V okne použitý 6-komorový profilový systém v špičkovej triede A, dáva možnosť rozhodným spôsobom zlepšiť tepelné vlastnosti až o 30%. Špeciálne vyvinutá konštrukcia profilu zaručuje udržanie najlepších tepelno-izolačných parametrov a výborne chráni proti chladu.
Moderný tvar
PLATINIUM Energo vďačí za svoju výnimočnosť v nemalej miere aj neopakovateľnému dizajnu. Jedinečnosť tohto okna vyplýva z neobvyklého tvaru krídla, ktorého profil je dovnútra zaokrúhlený. Takýto vzhľad spôsobuje, že sa PLATINIUM Energo stáva významným prvkom vzhľadu interiéru a elegantnou vizitkou domu z vonkajšej aj vnútornej strany. Vďaka použitiu inovačných technológií sú rohy profilu spojené estetickým a jemným spôsobom, ktorý takto zdôrazňuje štýl okna. Ďaľšou možnosťou ako zdôrazniť nádherný tvar okna PLATINIUM Energo je vybavenie pántami Invisso, ktoré naviac zlepšujú tesnosť a izolačné vlastnosti okna.
PLATINIUM Energo je ponúkané v širokej škále farieb: napr. s imitáciou dreva, vrátane nových farieb siena noce, winchester, macore a antický dub alebo vo veľkom množstve iných odtieňov v ponuke na individuálnu objednávku zákazníka (napr. krémovo-biela alebo strieborno-šedá). 
Záruka tepla naviac
PLATINIUM Energo vďačí za svoje vynikajúce tepelno-izolačné parametre taktiež trojsklu, ktoré je široké 36 mm, má koeficient prieniku tepla Ug = 0,7 a sú v ňom dve komory naplnené argónom. Umožňuje to dosiahnuť koeficient prieniku tepla pre okno ako celok na úrovni Uw=1,0. Okrem toho existuje tu tiež možnosť ďaľších úspor energie s použitím špeciálneho medzisklového rámika tzv. termorámika, vyrobeného z ušlachtilej ocele, čo zlepšuje tepelno-izolačný koeficient až o 10% a významne tak obmedzuje jav rosenia okien.
Pre dosiahnutie požadovaného tepelno-izolačného súčinu je takisto ako voľba vhodných okien, dôležitá aj ich montáž. Spôsob osadenia okna je o to viac dôležitý, že rozhoduje nielen o pohodlnom používaní okien, ale má tiež významný vplyv na obmedzenie tepelných strát.
  •  
Komentáre k článku
0
Pridať komentár
Platinium Energo (inzercia) Platinium Energo (inzercia)
   
Dom S3NS

Dom pre jednu rodinu sa nachádza vo Wroclawe, v jeho okolí sa nachádzajú najmä rodinné domy s rovnou strechou zo šesťdesiatych rokov. Navrhnutý dom má tri poschodia, vrátane podpivničenia a garáže. Obývacia izba je orientovaná na západ a má úctyhodnú výšku 4 metre. Je spojená s kuchyňou a... Čítaj ďalej

  • 215
Kuchynské štúdio

Vytvoriť nový koncept kuchynského štúdia založený na provokácii pocitov a zážitkov zákazníkov. Prezentovať výrobky spolu s kontextom vytvoreným v priestoroch showroomu. A pritom sa nestratiť v záplave vecí ako na výstave; to bolo zadaním tohto projektu. Rozlíšenie produktov bolo dôležitým... Čítaj ďalej

  • 190
  • 1
Mercado fast food

Cieľom projektu bolo vytvoriť vysokokvalitný dizajn, ktorý bude zároveň nenútený a pohodlný. Výsledný návrh je založený na koncepte pokračovania ulice v interiéri. V tejto reštaurácii funguje zákaznícka zóna ako mnohovrstvové lákadlo pre chodcov. Poďte na jedlo! Prvky ako tabuľa s receptami... Čítaj ďalej

  • 205
Denné svetlo v interiéri vďaka svetlovodom

Užívatelia hodnotia denné svetlo ako najväčší benefit domu pre zdravé bývanie. Zároveň je zásadnou požiadavkou pri kúpe nehnuteľnosti. VELUX pomáha privádzať denné svetlo aj na miesta, kde to doposiaľ nebolo možné. Najnovším prírastkom v produktovom portfóliu je svetlovod Novej Generácie... Čítaj ďalej

  • 326

Ďalšie bleskovky